בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'דרקון' נגס בבעלה של שרון סטון 
 
 
חדשות נענע 

זוחל מסוג "דרקון קומודו" חשב שכפות רגליו של פיל ברונשטיין הן הארוחה הבאה - ופעל בהתאם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פיל ברונשטיין, בעלה של השחקנית שרון סטון ועורכו של העיתון "סאן פרנסיסקו כרוניקל", מחלים לאחר שננשך בגן החיות בלוס אנג`לס על-ידי זוחל ענק מסוג דרקון קומודו.
 
ברונשטיין וסטון, כוכבת "אינסטינקט בסיסי", היו בסיור פרטי מאחורי הקלעים של גן החיות, שאורגן על-ידי סטון כמתנה מוקדמת ליום האב. בשלב מסוים, ביקש ברונשטיין להיכנס לכלוב של דרקון הקומודו - לטאה אינדונזית נדירה, המרתקת אותו באופן אישי. עובד גן החיות שהיה עימו הציע שברונשטיין יחלוץ את נעלי הטניס הלבנות שלו, כדי לא לבלבל את הדרקון, שניזון על עכברים לבנים; וכך נכנס ברונשטיין לכלוב כשהוא יחף.

ככל הנראה, כפות רגליו של ברונשטיין הינן לבנות דיין בכדי לבלבל את הדרקון, והוא תקף את כף רגלו של ברונשטיין, נשך אותה, וטלטל אותה בניסיון לשבור את מפרקתה. ברונשטיין פתח את מלתעות הדרקון ונמלט החוצה, בעוד עובד גן החיות מניס את הדרקון.

ברונשטיין הובהל לבית החולים "סידר סיני" ואושפז שם, כשרעייתו המפורסמת אינה משה ממיטתו. שיניו של דרקון קומודו, הזוחל הגדול בעולם, מאכלסות דרך קבע טפיל בקטריאלי, כך שברונשטיין יטופל באנטיביוטיקה, ורופאיו ינהלו מעקב אחר מצבו הבריאותי בתקופה הקרובה. הוא צפוי לחזור לעבודתו עוד השבוע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by