בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פעולות בנקאיות באינטרנט - הגורם למחצית מההונאות בכרטיסי אשראי 

פעולות בנקאיות באינטרנט - הגורם למחצית מההונאות בכרטיסי אשראי

 
 
צורי דאר, דה-נט

כך אמר מנהל מוצר בחטיבת בנקאות של חברת G&D, בתערוכת טכנולוגיית בנקאות שנערכה אתמול בתל אביב; ציין כי קצב הפשיעה המקוונת נמצא במגמת עלייה מתמדת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"50 אחוז מההונאות שמתגלות בכרטיסי האשראי נגרמות בשל 2 אחוז בלבד של פעולות בנקאיות המבוצעות באינטרנט", כך אמר אתמול גונזלו גרסייה, מנהל מוצר בחטיבת בנקאות של חברת G&D, המיוצגת בארץ על ידי חברת או.אר.טי.טק מקבוצת מיחשוב ישיר מערכות .
 
הדברים נאמרו באירוע פתיחת התערוכה הבינלאומית הראשונה לטכנולוגיה בנקאית ופיננסית שנערכת בימים אלו במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. באירוע השתתפו מרצים בכירים מחברות בינלאומיות, בהן אורקל , HP (היולט פאקרד) ו-EDS, שהגיעו לארץ לרגל התערוכה.

לדברי גרסייה "המסחר האלקטרוני עדיין לא התחיל, והבעיה העיקרית טמונה בנושא אבטחת המידע, שכן לקוחות חברות האשראי אינם מרגישים בטוחים לבצע פעולות בנקאיות דרך האינטרנט".

גרסייה הוסיף, כי העלות של הונאות המבוצעות בכרטיסי אשראי באינטרנט עבור בעלי עסקים מקוונים גדולה פי 4 לעומת עלות הונאות של עסקות קנייה רגילות, וקצב הפשיעה המקוונת מסוג זה נמצא במגמת עלייה מתמדת.

גרסייה ציין, כי מרבית החברות מציעות כפיתרון לבעיית אבטחת המידע טכנולוגיית מפתח PKI (Public Key Infrastructure), אולם טכנולוגיה זו לבדה אינה פותרת את הבעיה, ולכן הפיתרון המסתמן הוא התבססות על כרטיסים חכמים שיגנו על מפתח זה ועל האינפורמציה שעוברת באינטרנט.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by