בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלסטיני נהרג בפיגוע ירי בשומרון 
 
 
חדשות נענע 

- שלושה נפצעו, אחד מהם באורח קשה. אלמוני הודיע כי ארגון לא ידוע בשם "גדודי גלעד-שלהבת" נוטל את האחריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עאוני חדד, פלסטיני בן ,46 נהרג, ושלושה נוספים נפצעו, אחד מהם באורח קשה מאוד, בעת שאש נפתחה לעבר משאית בה נסעו בכביש מישור אדומים-ענתות, סמוך לכפר חיזמה, שממזרח לירושלים.
 
ככל הנראה, נסעו חדד וחבריו ברכב מסחרי מסוג מרצדס, שנשא לוחיות זיהוי פלסטיניות, כאשר רכב אחר עקף אותם וירה לעברם.

אלמוני יצר קשר עם כתב גלי צה"ל, ומסר לו כי את הפיגוע ביצע ארגון לא-מוכר בשם "גדודי גלעד-שלהבת". נזכיר, כי שניים מההרוגים בפיגועי הירי שהיו לאחרונה הם גלעד זר והתינוקת שלהבת פס, זכרם לברכה.
 

מפקדי האיזור: מוקדם מדי לקבוע

למרות ההודעה, אמרו בכירי צבא ומשטרה באיזור, כי זהות היורים עדיין לא ברורה, ולא ברור אם מדובר בנקמה שביצעו מתנחלים, או בירי פלסטיני לעבר המטרה הלא-נכונה.

מפקד כוחות צה"ל ביהודה ושומרון, תת אלוף בני גנץ, אמר בתגובה לאירוע כי החקירה מתנהלת בכל הכיוונים, וכי כרגע, עדיין אי אפשר לקבוע אם יהודים ביצעו.

גנץ הוסיף כי דפוס הפעולה של הפיגוע זהה לזה של פיגועי ירי שביצעו פלסטינים באותו איזור - פיגועים שבהם נהרג אמש גם נזיר יווני. "מדובר בכביש חשוך מאוד ולא ניתן לראות בבירור איזה רכב נוסע מולך, כך שייתכן שמדובר בפיגוע פלסטיני שבוצע בטעות נגד פלסטינים אחרים", דברי גנץ.

גם סגן מפקד משטרת מחוז ש"י, תת ניצב אבי פדר, אמר הבוקר כי לא ניתן עדיין לקבוע את זהות היורים בוודאות. "אנו חוקרים את כל הכיוונים, יש עדויות לכאן ולכאן", אמר פדר.
 
 

המתנחלים: מגנים, אבל לא מופתעים

שמעון ריקלין, מפעילי דור ההמשך של יש"ע, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי הוא משוכנע שמדובר בפיגוע נקמה של יהודים, הגם שאינו מכיר ארגון בשם "גדודי גלעד-שלהבת". ריקלין אמר שאינו מופתע מהמעשה, והעריך כי "אם המצב יימשך, אנחנו צפויים לאירועים הרבה הרבה יותר קשים".

מועצת יש"ע פרסמה הודעת גינוי לרצח, וקראה להעניש את הרוצחים בכל חומרת הדין; ""רצח הוא רצח הוא רצח", לשון ההודעה; "אם הירי ליד מישור אדומים בוצע בידי יהודי, אנו מגנים זאת בכל תוקף ובכל חומרת הדין. הדבר פסול ואסור מבחינה מוסרית והוא עלול גם לפגוע במפעל ההתיישבות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by