בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נער פלסטיני נהרג מאש צה"ל 
 
 
חדשות  נענע

הפלסטינים טוענים עוד כי ארבעה פלסטינים נוספים נפצעו מאש חיילי צה"ל בעזה. שני אירועי ירי בשטחים ללא נפגעים. רג'וב: ישראל ביצעה שינויים קוסמטיים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים מדווחים הערב (ראשון) כי נער פלסטיני בן 12, אלי אבו-שוואיש, נהרג מאש חיילי צה"ל ברצועת עזה. על פי הדיווח הנער נהרג מאש חיילי צה"ל בעת עימותים במקום בין צה"ל למיידי אבנים. הפלסטינים מדווחים על עוד ארבעה פצועים בעימותים, אחד מהם במצב קשה.
 
צה"ל בודק את האירוע. החיילים טוענים כי בזמן העימותים בוצע ירי לעבר הרגליים.

פלסטינים ירו הערב לעבר מוצב טרמיט בגבול ישראל - מצרים, סמוך לרפיח. לא היו נפגעים והחיילים לא השיבו באש.

אתר Ynet מדווח כי קודם לכן פלסטינים ירו לעבר מכונית ישראלית בכביש חוצה שומרון, סמוך להתנחלות מגדלים. סוכנות הידיעות "קול רינה" מדווחת כי הנהג, תושב בקעת הירדן לא נפגע, אולם זוהו פגיעות של קליעים במכוניתו.

בתוך כך ראש הביטחון המסכל בגדה, ג`יבריל רג`וב, חזר והדגיש היום כי הרשות הפלסטינית לא תבצע מעצרי מבוקשים ואיסוף נשק, אך ציין כי הרשות לא תרשה הקמת מליציות מזויינות לא חוקיות בשטחים.

רג`וב ציין כי פעולות ישראל עד כה היו בבחינת "תיקונים קוסמטיים בלבד" והזהרי כי אם ישראל לא תבצע את כל הסעיפים בהסכם עלול הדבר להוביל להדרדרות קשה באזור.

"הארץ" מדווח כי רג`וב אמר עוד כי אם ישראל מעוניינת בהרגעת המצב ובהחזרת האיזור לנורמליזציה, עליה לבצע מיד את הצעדים שבהסכם טנט ולחזור לשולחן המו"מ ולהתחיל במו"מ על הסדר הקבע, כדי לסיים את הכיבוש הישראלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by