בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ בשארה: מסרב להיות נאשם על התבטאויותי 

ח"כ בשארה: מסרב להיות נאשם על התבטאויותי

 
 
חדשות  נענע

נפגש היום עם נשיא סוריה ועם שר החוץ הסורי. דן עמם במצב באזור. אסד: התקפות על בשארה הן התקפות על ערביי ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ עזמי בשארה אמר במסיבת עיתונאים שכינס בסוריה כי הוא חלק מהנהגה פוליטית שיש לה עמדה וכי הוא מסרב לראות את עצמו נאשם על התבטאויותיו.
 
בשארה נפגש היום (ראשון) עם נשיא סוריה, בשאר אסד, ודן עימו בתהליך השלום בערוץ הישראלי – פלסטיני ובערוץ הישראלי – סורי. בשארה דן עם אסד גם ביחסים בין סוריה והרשות הפלסטינית. בתום הפגישה אמר אסד כי התקפות על בשארה הן התקפות על כלל ערבי ישראל.

אתר Ynet מדווח כי מאוחר יותר נפגש בשארה עם שר החוץ הסורי, פארוק א-שרע, ולשאלת העיתונאים האם סוריה רואה את בשארה כמשתף פעולה עם ישראל או כאישיות פוליטית, אמר א-שרע כי הסורים מעריכים מאוד את בשארה כמנהיג פוליטי פלסטיני מוערך מאוד. , בשארה נפגש היום (ראשון) עם נשיא סוריה, בשאר אסד, ודן עימו בתהליך השלום בערוץ הישראלי – פלסטיני ובערוץ הישראלי – סורי. בשארה דן עם אסד גם ביחסים בין סוריה והרשות הפלסטינית. בתום הפגישה אמר אסד כי התקפות על בשארה הן התקפות על כלל ערבי ישראל.

אתר Ynet מדווח כי מאוחר יותר נפגש בשארה עם שר החוץ הסורי, פארוק א-שרע, ולשאלת העיתונאים האם סוריה רואה את בשארה כמשתף פעולה עם ישראל או כאישיות פוליטית, אמר א-שרע כי הסורים מעריכים מאוד את בשארה כמנהיג פוליטי פלסטיני מוערך מאוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by