בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון 'בן לאדן' תיכנן לפוצץ שגרירות ארה"ב בהודו 

ארגון 'בן לאדן' תיכנן לפוצץ שגרירות ארה"ב בהודו

 
 
חדשות נענע 

וגם בפקיסטן - כך סבורים היום גורמים בהודו. הארגון אחראי לפיגוע בשגרירות ארה"ב באפריקה ב-98', שם נהרגו 422 בני אדם, ולניסיון לפוצץ את בנייני התאומים בניו-יורק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בהודו עצרה אתמול (ראשון) המשטרה שלושה בני אדם, הקשורים לארגונו של הטרוריסט הסעודי אוסאמה בן-לאדן, בחשד שתיכננו לפוצץ את שגרירויות ארה"ב בהודו ובפקיסטאן.
 

בחקירתם הודו החשודים, עבד א-ראוף הוואס מסודן ושמין סארוור מהודו, כי התכוונו להטמין מטען נפץ גדול בתוך מכונית, ולהחנות אותה בפתח שגרירות ארה"ב בניו-דלהי.

ברשותם של השניים נמצאו כשישה קילוגרמים של חומר נפץ מסוג XDR, נפצים ואמצעי חבלה מאולתרים.

אדם שלישי, אזרח הודי שזוהה רק בשם עבאס, נעצר אתמול במדינת רג`סטאן בחשד כי היה אחראי על השגת רכב בעל לוחיות רישוי מזויפות שישמש להטמנת חומר הנפץ.

על פי התכנון היה אמור הרכב הממולכד להתפוצץ בסמוך לפתח השגרירות המשמש את מבקשי האשרות.

לפני כחודשיים התקבלו התרעות על חשש לפיגוע בנציגויות ארה"ב בהודו, ובעקבות זאת פתחה המשטרה ההודית בחקירה, שהובילה לבסוף למעצרם של שלושת החשודים.

יצויין כי אוסאמה בן לאדן, מיליארדר סעודי שהפך לטרוריסט ועומד כעת בראש רשימת המבוקשים של האף-בי-איי בארה"ב, אחראי בין היתר לפיגועים בשגרירויות ארה"ב באפריקה באוגוסט 1998, בהם נהרגו 422 בני אדם.

בן לאדן מתגורר ופועל מתחומי אפגניסטאן, ומוגן בחסות משטר הטליבאן, למרות דרישת ארה"ב להסגירו לידיה כדי להעמידו לדין על הפיגועים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by