בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוג הפיגוע הובא הלילה למנוחות 
 
 
חדשות נענע 

דני יהודה נהרג ואלכס פריסקין נפצע באורח קל-בינוני, מיריות שנורו בצהריים לעבר רכבם סמוך לחומש על כביש שכם-ג'נין. אירגונים המזוהים עם הפתח' נטלו אחריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מדינה המפקירה את אזרחיה היא מדינה מופקרת" אמר הערב (שני) יו"ר מזכירות חומש, ראובן טביב, בעת ההפגנה שערכו משתתפי מסע הלוויה של דני יהודה, מול לשכת ראש הממשלה בירושלים.

ההספדים שנשאו חברי הכנסת לימור לבנת, ראובן רבלין ורחבעם זאבי, לוו בקריאות ביקורת מצד עשרות המפגינים. לח"כים ריבלין וזאבי קראו המפגינים להתפטר.
 
דני יהודה, בן 35 נשוי אב לשלושה, תושב ההתנחלות חומש, נהרג היום בצהריים בפיגוע הירי שאירע בכביש שכם-ג`נין. יותר מאוחר הלילה יקבר יהודה בישוב בני עייש, שם נולד.

באותו הפיגוע נפצע מרסיסים אלכס פריסקין, בן .16 הוא טופל במקום ע"י צוות מד"א, ופונה להמשך טיפול בבית החולים מאיר בכפר סבא.

מחקירת המשטרה עולה כי הירי בוצע, ככל הנראה, ממונית פלסטינית מסוג פג`ו 306 שנמלטה לעבר הכפר הפלסטיני בורקא.

לדברי פריסקין, המפגעים התקרבו לרכב לאחר הירי, לצורך וידוא הריגה, והוא ניצל כי העמיד פני מת.

שני אירגונים המוזהים עם תנועת הפתח "גדודי תאבת תאבת" ו"השהידים של אל אקצא" הודיעו אחר הצהרים כי הם האחראים לפיגוע.

 

ממשלת שרון אחראית לפיגוע

מועצת יש"ע האשימה בצהריים את הממשלה באחריות לפיגוע. בהודעה שפירסמה טענה, כי "ממשלת שרון, שהחליטה ליפול במלכודת הפסקת האש המדומה של ערפאת והסירה את הכתר מעל ערי יש"ע נושאת באחריות לפיגוע הרצחני בשומרון".

עוד דרשה המועצה מראש הממשלה, "לשים קץ לאלתר להפסקת האש המדממת", כלשונה.

בתגובה לדברים הקשים, אמר ראש הממשלה אחר הצהריים, כי לא יענה לדרישות המתנחלים ולא יגרור את המדינה למלחמה, זו תהיה טעות, אמר שרון.

גם שר החוץ פרס התייחס אחה"צ לפיגוע ואמר כי הוא רואה אותו בחומרה. עם זאת ציין פרס, כי הפסקת האש אינה בטלה, אך היא טרם הושלמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by