בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטרנט מהיר פי 1000 

אינטרנט מהיר פי 1000

 
 
ג`ון בן-זקן, דה-נט

חברת TIER1 הישראלית משלימה בימים אלה את פיתוח שלב הביתא של טכנולוגיה להקמת רשת VPN פרטית על גבי האינטרנט, המאפשרת העברת נתונים בקצב של פי 1000 מן המהירות הקיימת כיום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הסטארט אפ הישראלית TIER 1 שפועלת מאזור התעשייה של רעננה, משלימה בימים אלה את שלב הביתא לטכנולוגיה החדשה שלה QFLOW, באמצעותה ניתן להקים רשת VPN (רשת פרטית) על גבי תשתית האינטרנט הציבורי, ולהעביר קבצים של נתוני קול ומולטימדיה בצורה יעילה ומהירה.
 
מנכ"ל החברה, דניאל דניאל, סיפר שבמבדקי הביתא הצליחה החברה להעביר קבצי נתונים במהירות של פי 1000 ממהירות העברתם באינטרנט הרגיל.

הטכנולוגיה של החברה מבוססת על תשתית VPN של שרתי UNIX מסוג AUX של יבמ, המותקנים במוקדי חברות ISP ברחבי העולם. "נתב על" מיוחד, שמסוגל לראות את כל הרשת, בוחר בכל רגע נתון את הנתיב האופטימלי להעברת האינפורמציה. מבדקי גרסת הבטא של הטכנולוגיה כבר נערכים בכמה חברות IP בחוף המערבי של ארצות הברית, בלונדון ובפאריס.

החברה מגייסת בימים אלה, סכום של 15 מיליון דולרים בסבב גיוס ההון הראשון של החברה אחרי גיוס ה-SEED לפני שנה בסך שלושה מיליון דולרים. כספי ההנפקה ישמשו לחברה למיקום השרתים בכל רחבי העולם, ובהמשך המחקר והפיתוח כדי להשלים את הטכנולוגיה להעברת קול ומולטימדיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by