בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החיזבאללה מתכנן לחטוף אזרחים ישראליים בחו"ל 
 
 
חדשות נענע 

זאת תוך הגברת מעורבתו בעימות בשטחים, כך קבע ראש אמ"ן בועדת החוץ והביטחון; לדבריו, התנזים הוא האחראי לפיגועי הירי הצפויים להמשך בזמן הקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלכא. ערפאת לא מעוניין בהפסקת אש (ארכיון: לע``מ)
 מלכא. ערפאת לא מעוניין בהפסקת אש (ארכיון: לע``מ)   
ראש אמ"ן, האלוף עמוס מלכא, אמר היום (שלישי) כי צפויים פיגועים נוספים בישראל. מלכא הוסיף, כי ערפאת אינו מעוניין בפיגועים אסטרטגיים בתחומי ישראל, אך מאידך אינו מעוניין בהפסקת אש מוחלטת, אלא רק בירידה ברמת האלימות, כדי להגביר את הלחץ על ישראל להקפיא את ההתנחלויות.
 
בהופיעו בפני וועדת החוץ והביטחון של הכנסת, אמר מלכא, כי אנשי התנזים וכוח 17 ברצועה, ואנשי מנגנון הביטחון המסכל, בראשותו של מוחמד דחלאן, בעזה, הם היוזמים הבולטים של פיגועי הירי שהתקיימו באחרונה בכבישי יש"ע - במיוחד ככל שהדבר נוגע בתנזים. לדבריו, גופים אלה מקבלים הוראות ישירות מערפאת.

עם זאת, לדברי מלכא, היעלמותו של ערפאת מהשטח תביא יותר נזק מאשר תועלת; לדבריו, "ערפאת הוא הדבק המרכזי לכל המערכות והארגונים בשטח", אמר הקצין.

בהתייחסו לחיזבאללה, אמר מלכא כי האירגון מגביר את מעורבותו גם ביהודה ושומרון, בין השאר באמצעות אספקת נשק, וכי בכוונתו לבצע פיגועים וחטיפות של חיילים ואזרחים, הן לאורך קו הגבול ישראל-לבנון, והן חטיפה של אזרחים ישראלים בחו"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by