בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-MP3 מת - קבלו את ה-MP3Pro 

ה-MP3 מת - קבלו את ה-MP3Pro

 
 
יניב קרן, דה-נט

בשבוע שעבר הושק תקן MP3Pro שאמור להחליף את תקן MP3 הפופולרי; הפורמט החדש מכיל שני ערוצי מידע דיגיטליים ומאפשר אחסון שירים במחצית מן הנפח הנדרש כיום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת תומפסון מולטימדיה ומכון פראונהופר נתנו לעולם הצצה לתקן MP3 החדש ביום חמישי שעבר. שתי החברות שאחראיות על פיתחו של התקן שכבש את העולם בסערה, משיקות עתה גרסת שדרוג לתקן הדיגיטלי שיקרא MP3Pro. החברות מקוות להצליח לעורר עניין בקרב חברות מסחריות, שיעשו שימוש בתקן, אולם יציעו את הפורמט גם למשתמשים פרטיים שיוכלו להשתמש בו לצרכיהם.
 
ההשקה שהיתה מוגבלת, כללה גם תוכנת ניגון חדש שנקרא "ריפר" או מחולל קבצים, שיאפשר לחובבי המוסיקה ליצור לעצמם דיסק באיכות קרובה לסי.די בחצי מן הגודל שנדרש בעבר בפורמט MP3.

ניסיון לנגן את התקן החדש על תוכנות ומכשירים שתוכננו ל-MP3 עלולים להעלות תוצאה גרועה, זאת מאחר והתקן החדש מתבסס על שני ערוצי מידע בעלי איכות גבוהה, והמכשירים ה"ישנים" יכולים להשמיע רק ערוץ אחד.

השקת הגרסה החדשה באה בתקופה בה מופעלים לחצים כבדים מצד חברות כמו מיקרוסופט וריל נטוורקס, שחתמו על הסכמים עם חברות התקליטים להפצת מוסיקה למנויים בתשלום. אולם גם חברת תומפסון לוקחת חלק במערכה ומתכוונת לחתום בקרוב על הסכם עם חברת יונברסל להפצת קבצים בתשלום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by