בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בנק הפועלים מפעיל שירותי בנקאות למחשבי כף יד 

בנק הפועלים מפעיל שירותי בנקאות למחשבי כף יד

 
 
עמית שרביט, דה-נט

במסגרת הפעילות יוכלו לקוחות הבנק לבצע הפקדה ומשיכה של פיקדונות שקליים לתקופות שונות, הפקדת כספים ומשיכה של פיקדונות בריבית יומית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בנק הפועלים החל להציע ללקוחותיו לבצע פעילות בנקאית דרך האינטרנט באמצעות מחשבי כף יד דוגמת פאלם פיילוט. הבנק מאפשר לבצע הפקדה ומשיכה של פיקדונות שקליים לתקופות שונות, הפקדת כספים ומשיכה של פיקדונות בריבית יומית. בעתיד ניתן יהיה לבצע מסחר בניירות ערך ופעולות נוספות.
 
בנק הפועלים מעריך שיש כיום כ-150 אלף משתמשים במחשבי כף יד בישראל, ואולם לא ידוע כמה מהם גולשים באמצעותם באינטרנט. כמו כן לא מסר הבנק הערכות לגבי מספר לקוחותיו המחזיקים מחשבי כף יד. הבנק דיווח על כ-200 אלף לקוחות המשתמשים בשירותי האינטרנט של הבנק, מתוך כ-460 אלף לקוחות כל הבנקים בישראל המשתמשים בשירותי בנקאות באינטרנט.

ביצוע פעולות בנקאיות דרך האינטרנט באמצעות מחשבי כף יד הוא התפתחות של שירות בנקאי אחר - בנקאות באמצעות הסלולר. גורמים במערכת הבנקאית הכתירו את האינטרנט הסלולרי, ושירותי הבנקאות שניתנים דרך מכשירי הסלולר באמצעות שליחת הודעות קצרות, ככישלון בכל הבנקים. לדבריהם, מספר מועט של לקוחות משתמשים בשירותי הבנקאות הסלולרית, וזאת למרות ההשקעות של הבנקים בתחומים אלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by