בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זוג הולנדי שכח את מצלמת הווב פועלת - ונכנס למיטה 
 
 
אורן ליברמן, דה-נט

יחסי המין הועברו בשידור חי, לשמחת הגולשים. גולש מקרי שהגיע לאתר שמר תמונות סטילס מהאירוע, והפיץ אותן באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוכה רבה נגרמה השבוע לזוג צעירים בני 17 מהולנד, ששכח לסגור את מצלמת הרשת שלו, ושידר לחלל הרשת סרטון בו הוא נראה בשעת קיום יחסי מין. אחד מן הגולשים שביקר באתר הנמצא בבעלות בן הזוג שלקח חלק במשגל, צילם תמונות מהאירוע המעניין ומיהר להפיצם ברשת, כך מדווח ה"רג`יסטר" הבריטי.
 
בניגוד לסצינה הידועה מתוך הסרט "אמריקן פאי", מדובר הפעם במקרה אמיתי שהתרחש ביום ראשון האחרון. נער בן 17 התלהב ממצלמת הווב החדשה שרכש, וצילם במשך שעות את חדרו ואת החתול אותו הוא מגדל ושידר את צילומי הווידאו באתר אינטרנט שבנה. אביו של הנער אמנם הזהיר אותו רבות מפני הסכנות הטמונות בחשיפת פרטים אישיים באינטרנט ובמיוחד באמצעות המצלמה, אבל הנער ככל הנראה סירב להקשיב.

מספר שעות לאחר מכן, הגיעה חברותו של הנער לביקור בביתו, ועד מהרה התפתח המפגש בינהם למשגל סוער, זאת כאשר מצלמת האינטרנט עדיין עובדת ומשדרת את המתרחש לאתרו של הנער. גולש אחר, הגיע לאתרו של הנער משום שזה האחרון גנב ממנו את עיצוב האתר. הגולש הופתע לגלות את השידור המרתק, וצילם את המסך בו רואים את השידור ועד מהרה פרסם את התמונות באתרו שלו.

מאז החלו חילופי דברים בין אביו של הנער הנבוך, לבין אותו גולש אשר בחר לפרסם את התמונות. האב כמובן דורש את הורדת התמונות, ואילו הגולש טוען לחופש הביטוי ואף מודה בנקמנות קלה בשל העובדה כי, עיצוב האתר שלו נגנב ממנו.

למבוכתו של הנער וחברתו, החלו התמונות להתפרסם במקומות רבים ברשת, כמו כן החלו לקשור לתמונות את פרטיהם האישיים של השניים, שמותיהם, מקום מגוריהם, בית ספרם ואף שם המסעדה בא עובד הנער.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by