בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון ה-BSA והמשטרה פשטו על מפעילי האתר ISRAELPC.NET 

ארגון ה-BSA והמשטרה פשטו על מפעילי האתר ISRAELPC.NET

 
 
דה-נט

על פי החשד הופעל האתר על ידי שני נערים שפעלו משתי דירות שונות, והציע מעל 150 תוכנות צרובות מסוגים שונים להורדה בחינם או בתשלום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני צוותים משולבים של ארגון ה-BSA, הנלחם בשימוש בתוכנות פיראטיות, ושל משטרת ישראל, פשטו השבוע על שתי דירות בפתח תקווה, מהן הופעל, על פי החשד, אתר Israelpc.net, שהציע מעל 150 תוכנות פיראטיות מסוגים שונים.
 
על פי החשד הופעל האתר על ידי שני נערים שפעלו משתי דירות שונות, והציע מעל 150 תוכנות צרובות מסוגים שונים להורדה בחינם או בתשלום, וכן קישורים לאתרים המאפשרים הורדת תוכנות ללא רשיון. התוכנות לוו בהסברים וחלקן אף במספרים הסדרתיים (קוד סריאלי) הנדרשים להתקנתן.

הפשיטה על אתר Israelpc.net בוצעה על פי צו אזרחי שניתן על ידי בית המשפט המחוזי בתל אביב, ועל פי צו פלילי שהוצא על ידי בית משפט השלום בכפר סבא. בפשיטה השתתפה יחידת הקניין הרוחני של אזור המרכז במשטרת ישראל.

המשטרה החרימה את שלושת המחשבים ששימשו את הנערים להפעלת האתר, 75 תקליטורים אשר הכילו תוכנות צרובות ללא רשיון, ומסמכים שונים המעידים לכאורה על פעילותו הבלתי-חוקית של האתר. אתר Israelpc.net הורד לאלתר, ושני הנערים נחקרו במשטרת פתח תקווה ושוחררו בערבות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by