בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר ההגנה האמריקני: לא ביטלנו את מדיניות הלחימה בשתי חזיתות 
 
 
חדשות  נענע

עם זאת אישר השר ראמספלד כי שינוי המדיניות נבחן בפנטגון, אך ההמלצות יוגשו רק בסוף הקיץ; ממוכנות למלחמה בשתי חזיתות שוקלים בפנטגון לעבור היערכות להתמודד במלחמה אחת מלאה ובנוסף לכך בעוד מספר זירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר ההגנה של ארה"ב, דונלד ראמספלד, אומר היום (חמישי) כי עדיין לא התקבלו כל שינויים במדיניות הלחימה בשתי חזיתות, על פיה פועל כיום צבא ארצות הברית.
 
בנאום היום (חמישי) בפני ועדת הסנאט לענייני הכוחות המזוינים, אישר ראמספלד כי ביטול הדוקטרינה לפיה בנויות הזרועות הצבאיות האמריקניות כיום אכן נשקל. עם זאת, הוא הדגיש כי המלצות בנושא יוגשו לנשיא בוש רק לקראת סוף הקיץ.

אתמול פורסם כי הפנטגון קרוב להשלמת תוכנית העבודה הרב שנתית החדשה שלו ובה, לראשונה, תוותר ארה"ב על העיקרון המחייב מוכנות למלחמה בו זמנית בשתי חזיתות.

דוקטרינת המלחמה בשתי החזיתות הינחתה את ארה"ב בעת ניסוח התוכנית הארבע-שנתית הקודמת, בשנת 1997 כאשר האמריקאים חששו ממצב שבו תיאלץ ארה"ב להילחם באופן פעיל בחזית הקוריאנית, ובמקביל לנהל מלחמה נגד עיראק. כעת, מציע הפנטגון לעבור לדוקטרינה של "מלחמה +". על פי תפישה זו, צריך הכוח האמריקאי להיות ערוך להתמודד במלחמה מלאה אחת, ובנוסף לכך בעוד כמה זירות קטנות יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by