בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כלכלה חדשה - מדוכאים חדשים 

כלכלה חדשה - מדוכאים חדשים

 
 
יניב קרן, דה-נט

רוב אנשי ההיי טק בארץ נמצאים במצב של ייאוש; רק 22 אחוז מהם שומרים על אופטימיות; 12 אחוז מחפשים פסיכולוג ו-25 אחוז הסבה מקצועית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשבר בהיי טק משפיע לרעה על מצב הרוח של אנשי ההיי טק. רק 22 אחוז מהם עדיין מצליחים לשמור על אופטימיות. רובם מעידים על עצמם, כי הם נמצאים ברמות שונות של ייאוש ורבע מותכם שוקלים הסבה מקצועית. הנתונים עולים מסקר חדש של חברת ג`וב אינפו.
 
41 אחוז ממשתתפי הסקר ענו, כי בזמן האחרון הם סובלים מדיכאון, 12 אחוז טוענים, כי הם מדוכאים מאוד, ומחפשים פסיכולוג, כ- 25% טענו כי המצב משפיע עליהם לרעה והם שוקלים הסבה.

מרבית מנהלי משאבי האנוש בחברות, לעומת זאת, ממשיכים כרגיל. על השאלה "כיצד אתם מתמודדים עם המשבר", שהוצגה באתר החברות, הפתוח רק בפני מנכ"לים ומנהלי משאבי אנוש, ענו כ- 70 אחוז שהם ממשיכים כרגיל. 15 אחוז ענו, כי הם נעזרים ביועצים ארגוניים, ו- 15 אחוז נוספים מקיימים יותר ישיבות עם העובדים. איש ממנהלי משאבי האנוש לא ציין, כי העובדים נמצאים במצב של היסטריה.

אורלי (כמוס) בורנשטיין, מנהלת התוכן בג`וב אינפו, מציינת שהתשובות מחזקות את תחושת המורל הנמוך שקיימת היום בענף. לדבריה, עובדי ההיי טק מתמודדים לראשונה עם מציאות חדשה שאינה מוכרת להם, ורק עתה הם מתחילים לעכל את המשבר אליו הם נקלעו. אין ספק, שמבחינת מחפש העבודה תהליך הגיוס הפך קשה ואיטי יותר.
 

רוצים לדבר על זה?

גם אתם מדוכאים? בפורום תרבות דיגטלית בנענע תוכלו לבכות את צרותיכם בחברת מדוכאי הייטק אחרים. היכנסו עכשיו!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by