בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
eBay הורידו פריטים מהוצאותו להורג של טימותי מקווי 

eBay הורידו פריטים מהוצאותו להורג של טימותי מקווי

 
 
מערכת דה-נט

החברה הסבירה כי אינה מעניקה לגיטימציה לפושעים שהורשעו; המוכר טען כי הכסף מהמכירות יועד למשפחות נפגעי הפיצוץ באוקלהומה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר המכירות eBay הסיר בסוף השבוע מספר פריטי הקשורים להוצאתו להורג של מקווי, בין הפריטים מכתב שכתב מקווי וכן העתקים של תעודת הפטירה. לטענתו של המוכר, הוא רצה לתרום את הרווחים מהמכירה להנצחת הקורבנות בפיצוץ.
 
סוכנויות הידיעות דיווחו כי רוי יאנג, הידוע בכינוי rabidroy באתר eBay, הציע השבוע את הפריטים למכירה באתר. בסוף השבוע הוסרו הפריטים משום שהפרו את מדיניות החברה בדבר אי מתן לגיטימציה לפושעים שהורשעו. אמנם המכירה הוסרה יומיים לאחר הופעתה, אך יאנג הספיק למכור כ -15 פריטים, כשמכירו של כל אחד כשמונה דולרים.

יאנג אמר, כי התכוון למכור את הפריטים על מנת לעזור בגיוס כספים למען ריפוי הפצועים מהפיצוץ שהתרחש באפריל 1995. הוא תכנן לשלוח את רווחיו מהמכירות לקרן ההנצחה האחראית על הנצחת הקורבנות. עם זאת חשוב לציין, כי כעת משנודע המקרה הביעו הארגונים הנוגעים בדבר, סלידה עמוקה וחוסר רצון לקבל את הכסף. "אין אנו מעונינים לקדם את הנצחת חייו או עקרונותיו של מקווי, וכן לא לקחת כסף מפעולה הקשורה בצעד שכזה", אמרה נציגה של ארגון ההנצחה.

יש לציין, כי באתר eBay ניתן למצוא גם כעת פריטים אחרים הקשורים בהוצאה להורג של מקווי שהתרחשה לפני כשבועיים. בין הפריטים, עיתונים המנציחים את האירוע, מאמרים ותמונות של הטרוריסט. נציג האתר מסר שאין כל סיבה להסיר פריטים אלה, שכן הם מהווים מסמכים היסטוריים בלבד ולא מייצגים את עקרונותיו של מקווי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by