בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל יפנה 15 מאחזים בשטחים 
 
 
חדשות נענע 

כך הורה לאחרונה שר הביטחון; מדובר במאחזים בהם מתיישבים מעטים שצה"ל מתקשה לספק להם הגנה. בן-אליעזר: הפינוי יעשה בהידברות, אבל אם לא תהיה ברירה יעשה שימוש בכוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הבטחון הורה לצה"ל לפנות בקרוב 15 מאחזים קטנים בשטחים. המאחזים יפונו בדרכי הידברות, אך אם לא תהיה ברירה, אמר בן אליעזר, ייעשה שימוש בכוח. המאחזים שיפונו הם כאלה שיש בהם מתיישבים מעטים וקשה לצה"ל ספק להם בטחון.
 

בנאום שנשא היום בפני באי עצרת השנתית של הסוכנות היהודית, אמר בן אליעזר שניכר כי ערפאת שולט בשטח, אך הרשות אינה עושה צעדים אמיתיים למניעת האלימות. עם זאת, הוא הבהיר כי ניכרת ירידה במספר אירועי הטרור.

כמו כן אישר בן אליעזר כי ישראל נמצאת בכוננות מפני פיגועים מטעם ארגונו של הטרוריסט הסעודי, אוסאמה בן לאדן: "בן לאדן מנסה לחדור למדינה באמצעות תושבים מקומיים ובאמצעות אנשים שהוא מנסה להחדיר לכאן. אנשיו מתכוונים לתקוף לא רק מטרות ישראליות אלא גם מטרות אמריקניות ואירופאיות בשטחי ישראל", הבהיר שר הביטחון.

בן אליעזר קבע גם כי אירן התחמשה בטילים שיש ביכולתם להגיע לתחומי ישראל ואף למדינות אירופה. "בתוך כמה שנים יהיה לאירן היכולת לייצר נשק בלתי קונבנציונאלי - וזהו סיכון לא רק לישראל אלא גם לעולם כולו", הוסיף. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by