בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: גופתו של אבו שיירה עברה התעללות 

הפלסטינים: גופתו של אבו שיירה עברה התעללות

 
 
חדשות נענע 

דובר צה"ל: מדובר בבדותה מצוצה מהאצבע, דוגמה נוספת ומקברית למערכת השקרים של התעמולה הפלסטינית; רוצחו של סא"ל אדרי נקבר היום בבית לחם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים טוענים כי גופתו של חסן אבו שיירה, אשר רצח את קצין המודיעין סא"ל יהודה אדרי בשבוע שעבר סמוך לגילה, הועברה אליהם מישראל כששאצבעות ידו קטועות ועל גבו חתכים וסימני אלימות קשים.

 
בצה"ל מכחישים את הטענות ואומרים כי מדובר בבדותה מצוצה מהאצבע. דובר צה"ל מוסר כי הרוצח נורה שלוש פעמים בראשו ומת מיד. בנוסף אותרו פגיעת כדור באגודלו הימנית ופצע בירך. מעבר לכך הגופה לא טופלה ואף לא נותחה נתיחה שלאחר המוות, אלא הוחזרה לפלסטינים כשם שנלקחה ממקום הרצח. "זוהי דוגמא נוספת ומקברית להיקף מערכת השקרים של התעמולה הפלסטינית" מסר דובר צה"ל.

אבו שיירה נקבר היום בבית לחם בהשתתפות כמה אלפים, ביניהם פעילי פתח` שירו באוויר ושיבחו את הרצח שביצע. לפני שבועיים קבע אבו-שיירה, ששימש כסוכן פלסטיני, להיפגש עם סא"ל אדרי, שהיה מפעילו, בכביש המנהרות. עם תחילת הפגישה הוא נכנס לרכבו של אדרי, שלף אקדח, וירה באדרי בראשו.

מיד לאחר מכן ירה לעבר שומרי ראשו של אדרי, וניסה להימלט. אחד משומרי הראש רדף אחריו, כשהוא פצוע מקליע בלסתו, וירה בו למוות במטע סמוך. מיחידת הקישור של צה"ל נמסר כי גופתו הועברה לפלסטינים לאחר מגעים אינטנסיביים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by