בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצרו של הנהג שהסיע את המחבל מהדולפינריום  

הוארך מעצרו של הנהג שהסיע את המחבל מהדולפינריום

 
 
חדשות נענע 

מחמוד אל נאדי טוען: המשטרה והשב"כ תופרים לי תיק. טאופיק טיראווי: נאדי היה משת"פ של השב"כ, ולכן הוסתר המעצר עד עתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעצרו של מחמוד דהשאת ראשיד אל-נאדי, הנהג שהסיע את המחבל המתאבד לדולפינריום, הוארך היום בתשעה ימים נוספים בבית המשפט בפתח תקווה להארכת מעצר. נאדי חשוד כי הסיע את המחבל, סעיד קוטארי, למרות שידע על כוונתו לבצע פיגוע.
 
נאדי, תושב קלקיליה בשנות ה-20 המאוחרות לחייו, טוען כי "השב"כ והמשטרה מנסים לדחוף לי דברים שלא אני עשיתי אותם". להוכחת דבריו, הוא אומר כי ברכב היתה גם בתו בת ה-7."אני אקח את הבת שלי להתפוצץ ?", שאל נאדי. הוא טען עוד, כי ברגע שהבין מה אירע, התקשר לאחיו, משתף פעולה של כוחות הביטחון, וזה התקשר מיד למשטרה.

עם זאת, נאדי אינו חולק על העובדה כי אכן הסיע את חוטארי לפיגוע. לחוקריו סיפר, כי אחרי שהוריד את חוטארי בדולפינריום, אמר לו חוטארי להתרחק במהירות מהמקום. כרבע שעה לאחר מכן, שמע נאדי את הפיצוץ, ומספר דקות לאחר מכן התקשר אליו האדם שביקש ממנו להסיע את חוטארי לדולפינריום, ואמר לו "תגיע במהירות לקלקיליה".

כפי שדיווחנו שלשום, העיתון הלונדוני "סאנדיי טיימס", מסר דברים דומים כבר ביום ראשון, מפיו של ראש המודיעין הפלשתיני בגדה המערבית, טאופיק טיראווי. לדברי טיראווי, נאדי עבד עבור שירותי הביטחון הישראלים משנת 1991, ובתמורה לשירותיו קיבל מספר צהוב ואישור כניסה מיוחד לישראל, דבר שאיפשר לו להעביר נוסעים מהגדה לתחומי ישראל. טיראווי טען, כי דבר מעצרו של נאדי לא פורסם, כדי לא לחשוף את הקשרים בינו לבין המודיעין הישראלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by