בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירידה חדה במכירות חברות התוכנה בישראל  

ירידה חדה במכירות חברות התוכנה בישראל

 
 
מערכת דה-נט

כך עולה מבדיקה של ארגון בתי תוכנה בהתאחדות התעשיינים; 3 החברות המובילות בענף, ברבעון הראשון של השנה הן: אמדוקס, צ'קפויינט ומרקיורי


 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון בתי התוכנה בהתאחדות התעשיינים פרסם היום (שלישי) נתונים חדשים לגבי היקף המכירות של בתי התוכנה ברבעון הראשון של השנה. מן הנתונים עולה, כי אצל 40 אחוז מחברות התוכנה בישראל חלה ירידה במכירות במהלך תקופה זו.
 
עוד מתברר מהנתונים, ששלוש החברות המובילות בענף התוכנה ברבעון הראשון של השנה הן: אמדוקס, עם גידול של 37 אחוז והיקף מכירות של 372 מליון דולר, צ`קפויינט, עם גידול של 86 אחוז והיקף מכירות של 145 מליון דולר וחברת מרקיורי, עם גידול של 50אחוז והיקף מכירות של 90 מליון דולר.


עוד עולה מן הנתונים, כי ייצור התוכנה גדל בממוצע ב-15 אחוז בין החודשים ינואר עד מארס השנה, לעומת ממוצע 2000 והסתכם ב-750 מיליון דולר.

יו"ר הארגון, עמירם שור אמר, כי זהו קצב גידול מתון יותר, לעומת גידול של 30% לשנה בשנים קודמות, והסביר, שלפי שעה,לא ניתן עדיין לקבוע מה תהיה המגמה הסופית של התפתחות יצוא התוכנה במהלך השנה כולה

שור הוסיף וציין, כי בחודשים הראשונים של השנה בולטת תופעה של ירידה בשכר עובדי הענף בכ-11 אחוז עד 15 אחוז לעומת התקופה המקבילה אשתקד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by