בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראדא תחקור את חיל האוויר 

ראדא תחקור את חיל האוויר

 
 
מערכת דה-נט

תספק לטייסות מטוסי אפ- 16 של חיל האוויר תחנות קרקעיות מתקדמות לתחקור קרבות אוויר; היקף העיסקה כשלושה מיליון שקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ראדא, הודיעה היום על זכייתה בחוזה של חיל-האוויר לאספקת תחנות קרקעיות מתקדמות לתחקור קרבות אוויר. שווי העסקה כשלושה מיליון שקל.
 
התחנות מיועדות לטייסות של מטוסי אפ- 16 מדגמי A ו-B בהם כבר מותקנות מערכות מוטסות לתחקור קרבות אוויר ACE מתוצרת ראדא. תחנות התחקור הקרקעיות ייוצרו במפעל של ראדא בבית-שאן ויסופקו לחיל-האוויר במהלך השנה.

התחנות לתחקור קרבות אוויר מאופיינות ומפותחות בראדא על ידי צוות של מומחי החברה, המשרתים במילואים כטייסי קרב בחיל-האוויר. בתחנות משתמשים במערכות ווידיאו אנלוגי, אולם כבר עתה מפתחים בחברה את הדור הבא, שיתבסס על טכנולוגיית ווידיאו דיגיטלי. הדגמים החדשים מוצעים לחיל-האוויר הישראלי וכן לחברת לוקהיד מרטין, יצרנית האפ- 16, עבור מטוסי F-16I ("סופה"), שיסופקו לישראל על-פי התכנון החל משנת 2003.

נשיא ראדא, אלוף (מיל`) הרצל בודינגר, לשעבר מפקד חיל-האוויר, מסר כי ניסיונם המבצעי של המפתחים כטייסי קרב, הוביל לפיתוח מערכת בעלת מאפיינים ייחודיים, המשלבת טכנולוגיות מתקדמות עם הנדסת אנוש מעולה. "אנו מודים לחיל האוויר ולמשרד הביטחון על האמון שנתנו בחברה ובמערכת החדשה לתחקור קרבות אוויר. בכך נפתח בפנינו חלון הזדמנויות ממשי להציע את המערכת ללקוחות נוספים בשוק העולמי", אמר בודינגר.

המערכת הוצגה בסלון האווירי בלה בורז`ה לפני כשבוע וזכתה להתעניינות רבה של נציגים של חילות אוויר וחברות אחרות בעולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by