בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האם האמריקנית שרצחה את 5 ילדיה - בהריון  

האם האמריקנית שרצחה את 5 ילדיה - בהריון

 
 
חדשות נענע 

אנדריאה ייטס, שהטביעה באמבט את חמשת ילדיה, מאושפזת "במצב פסיכוטי". אתמול נפגשה עם בעלה בפגישה "קורעת לב". היום תיערך הלוויתם של חמש הילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנדראה ייטס, אמריקנית מטקסס שרצחה בתחילת השבוע את חמשת ילדיה, הינה בהריון - כך מוסר עורך דינה. רשת SKY הבריטית דיווחה, כי ייטס תעבור בדיקת הריון כדי לוודא את הידיעה. במקביל, תיערך היום הלוויתם של חמשת הילדים שנרצחו.
 
ייטס הטביעה את ילדיה באמבטיה לפני מספר ימים, החל בצעירה שבהם וכלה בבכורה, ואז התקשרה לבעלה, מהנדס בנאס"א, ולמשטרה, והזעיקה אותם. היא מוחזקת בבית מעצר בעיר יוסטון במה שהוגדר "מצב פסיכוטי", כשהיא תחת השפעת סמי הרגעה.

ככל הנראה, סבלה ייטס ממצב כרוני של דיכאון שלאחר לידה, שהחמיר עם לידתה של בתה הצעירב ביותר מרי, לפני כחצי שנה, ועם מותו של אביה לפני כשלושה חודשים.

חוקי מדינת טקסס מאפשרים לדון את ייטס למוות, לו תימצא אשמה, אבל התביעה טרם החליטה אם לדרוש עונש מוות - במיוחד לנוכח הערכות, שההגנה לא תתקשה להוכיח כי ייטס לא היתה אחראית למעשיה, בשל אי שפיות זמנית.

אתמול, לראשונה מאז הרצח, נפגשה ייטס עם בעלה. עורך דינה, שנכח בפגישה, אמר שהיא היתה "מתוחה, אישית וקורעת לב, במידה הקשה ביותר שראיתי בימי חיי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by