בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל פלאפון: הדיווחים על פיטורי לא מדויקים 

מנכ"ל פלאפון: הדיווחים על פיטורי לא מדויקים

 
 
אבי בליזובסקי, דה נט

לדבריו הוא עתיד להישאר בחברה לתקופה ארוכה; בר יוסף המליץ גם על שינוי גורף במערך שירות הלקוחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל פלאפון, יגאל בר יוסף שהיה אתמול הנואם המרכזי בכנס ודאות-E שערכו אתמול CA, פרייס ווטרהאוס וקבוצת enet אנשים ומחשבים בתל אביב, אמר כי כל הדיווחים על פיטוריו אינם מדויקים, וכי הוא יישאר מנכ"ל פלאפון לתקופה ארוכה.
 
בר יוסף דיבר על נושא השירות, ותקף את הראייה המצומצמת של הלקוח על ידי חלקים של הארגון. לדבריו גורמים מקצועיים בדרגים גבוהים אינם מחוברים לנושא שירות הלקוחות ורואים בכך משום פחיתות כבוד. המלצתו של בר יוסף לשפר את מערך השירות הכולל על ידי הצפת בעיות של לקוחות לדרגים הגבוהים יותר.

הנושא המרכזי בכנס היה תכנון מודלים עסקיים חדשים בשוק תחרותי, המחייב פתיחת קשרים מקוונים עם לקוחות, עם שותפים ועם ספקים. הנושא המרכזי הוא הצגת הפתרונות למניעת פגיעה באבטחת המידע, והבטחה להמשך קיום תקין וקשרים עסקיים בלי פגיעה בעסקים, ברמת השירות ובפרטיות.

מוביל אסטרטגיית המידע בחברת CA, דייוויד לאב, ששימש בתפקידו הקודם כמנהל אבטחת המידע בנאט"ו, אמר: "הסיכונים בשוק האזרחי והמסחרי גבוהים לא פחות מאשר בשוק הצבאי. דוגמה לכך הוא פורץ מחשבים שניסה להשבית את רשת החשמל של לונדון. הצלחתו הייתה גורמת לנזק בל ישוער לכל המערכות העסקיות והממשלתיות ברחבי המדינה."

בכנס השתתפו כ-350 משתתפים, מנהלים מכל מגזרי המשק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by