בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירי מרגמות ברצועה - אין נפגעים 

ירי מרגמות ברצועה - אין נפגעים

 
 
חדשות נענע 

עשרה בקבוקי תבערה הושלכו על כוח צה"ל בחברון - אין נפגעים. צה"ל הסיר היום את העוצר שהוטל על חלקים מחברון, לאחר שפלסטינים ירו על היישוב היהודי בעיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פממת מרגמה נחתה בצהריים (חמישי) בחממות ההתנחלות נצר חזני שבגוש קטיף. לא היו נפגעים, ולא נגרם כל נזק.
 
אחר הצהריים השליכו פלסטינים עשרה בקבוקי תבערה לעבר כוח צה"ל ביישוב היהודי בחברון. לא היו נפגעים, ולא נגרם כל נזק. חיילי צה"ל לא השיבו אש.

צה"ל הסיר את העוצר שהוטל ביום שני על חלקה של העיר חברון, הנמצא בשליטה בטחונית ישראלית. העוצר הוטל לאחר שאש פלסטינית נורתה משכונת אבו סניינה לעבר היישוב היהודי בעיר, ופצעה מספר ישראלים, בהם ילד אחד.

אש פלסטינית נפתחה הבוקר (חמישי) לעבר אמבולנס ישראלי באזור התעשייה של ההתנחלות נווה דקלים. איש לא נפגע, ולא נגרם כל נזק. חיילי צה"ל לא השיבו באש.

אש נפתחה הבוקר גם לעבר כוח צה"ל, ממזרח להתנחלות עצמונה ולעבר מוצב צה"ל, סמוך להתנחלות גני טל, גם הן בגוש קטיף. איש לא נפגע, ולא נגרם כל נזק. חיילי צה"ל לא השיבו באש.

במהלך הלילה השליכו הפלסטינים כ- 15 רימונים אל מוצב צה"ל בגבול ישראל מצרים, סמוך לרפיח. גם באירוע זה לא היו נפגעים, ולא נגרם כל נזק.

סמוך לחצות נורתה אש פלסטינית לעבר מחסום צה"ל בהר חומה, מדרום לירושלים. איש לא נפגע, ולא נגרם נזק. חיילי צה"ל לא זיהו את מקור הירי, ולפיכך לא השיבו באש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by