בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בתו של דרעי נישאה הערב לתלמיד הישיבה מנחם אביטן 
 
 
חדשות נענע 

הרב עובדיה יוסף ניהל את חופתה של שמחה דרעי; כ-5000 אורחים הוזמנו לחתונה, אך הערכות מדברות על כעשרת אלפים חוגגים; דרעי נראה חוגג ללא סימנים לכך שחש אמש ברע, וטופל במרפאת כלא מעשיהו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבנייני האומה בירושלים נישאה הערב (חמישי) בתו של אריה דרעי, שמחה, עם תלמיד הישיבה מנחם אביטן. לאחר עיכובים חוזרים ונשנים של החופה קידש לפני שעה קלה החתן את בתו של דרעי.
 
את החופה ניהל הרב עובדיה יוסף, מנהיגה הרוחני של ש"ס. כתב חדשות נענע דיווח מהמקום כי את שבע הברכות נתנו מספר רבנים מכובדים ובהם רבה הראשי של ירושלים, רבה הראשי של פתח תקווה, הרב הראשי של באר שבע, שהוא דודה של הכלה, ואת הברכה האחרונה נתן אביו של החתן, הרב משה אביטן.

צמרת ש"ס הגיעה בהרכב מלא, כאשר אלי ישי נשאר צמוד לימינו של הרב עובדיה יוסף. בין אנשי הציבור שהגיעו לחתונה: השרה לימור לבנת, דודי אפל, לב לבייב, אמנון זיכרוני, דרור חוטר ישי. אמורים להגיע לחתונה גם חבר הכנסת זאב בוים והשר אביגדור ליברמן.

כ-5000 אורחים חגגו הערב את החתונה של בתו הבכורה של מנהיג ש"ס לשעבר, אריה דרעי. משפחת דרעי הודיעה כי תארח בחפץ לב גם אורחים בלתי קרואים, ועל פי מספר הערכות מספרם הסופי של האורחים אמור היה להגיע לכעשרת אלפים איש.

החתונה נערכת בבנייני האומה בירושלים, בארבעה אולמות שונים- שניים לנשים ושניים לגברים. לאחר מכן נערכה סעודה מצומצמת יותר לכ-200 איש המקרובים יותר למשפחה.
 

התנועה לאיכות השלטון: השתתפות בחתונה- תמיכה באדם שקיבל שוחד במשך שנים

בין המוזמנים גם בהם אישי ציבור רבים. התנועה לאיכות השלטון פרסמה הודעה, ובה היא אומרת כי השתתפות בחתונה כמוה כהפגנת סולידריות באדם שקיבל שוחד במשך שנים, ומדובר בהכשרת הרקע לשובו של דרעי לחיים הציבוריים.

שר התשתיות אביגדור ליברמן כינה הבוקר את הדברים "חוצפה" ו"אווילות". "גם אם נניח שאריה דרעי עשה דברים כאלה ואחרים, מה הקשר לאותה ילדה צעירה ותמימה, שכל פשעה הוא שהיא בתו של אריה דרעי?", שאל ליברמן.

דרעי, האסור בכלא מעשיהו, חש אמש ברע, והיה חשש שיתמוטט. הוא טופל במרפאת הכלא עד להתאוששותו. עם זאת היום לא נראו סימנים לחולשתו של דרעי אמש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by