בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר טאואר רקורדס הפסיק לשלוח מוצרים לישראל 

אתר טאואר רקורדס הפסיק לשלוח מוצרים לישראל

 
 
עודד חרמוני, דה-נט

לקוחות החברה בישראל שהזמינו דיסקים ומוצרי מוסיקה אחרים באתר קיבלו הודעה, לפיה הזמנתם בוטלה בשל המצב הבטחוני הקשה השורר באזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ההפצה הבינלאומית למוצרי מוסיקה, טאואר רקורדס, החליטה להפסיק לשלוח מוצרים מהאתר שלה באינטרנט לישראל. ישראל הצטרפה בכך ל"רשימה השחורה" של החברה המונה 20 מדינות, בהן איראן, עיראק, קרואטיה, רוסיה, רומניה ואינדונזיה, אליהן היא מסרבת לשלוח מוצרים.
 
בשבוע האחרון קיבלו לקוחות החברה בישראל שהזמינו דיסקים ומוצרי מוסיקה אחרים באתר קיבלו הודעה, לפיה הזמנתם בוטלה. ללקוחות שפנו למרכז הסיוע נאמר, כי החברה החליטה שלא לבצע משלוחים לישראל בגלל המצב הלא יציב באזור.

"באחרונה קיבלנו החלטה להכניס גם את ישראל לרשימת המדינות שאיננו שולחים אליהן מוצרים", אמר סגן נשיא הפעילות הבינלאומית של טאואר רקורדס העולמית, דון פאידמר. "בגלל המצב, יותר מדי חבילות לא הגיעו ללקוחות בישראל ועקב כך אנחנו מפסידים הרבה כסף. מבחינתנו, לא הגיוני לשלוח לישראל חבילות כשאנחנו לא בטוחים שהן יגיעו".

פאידמר אמר עוד, כי להערכתו בישראל יש לחברה כמה מאות לקוחות וכי "לא כלכלי לאבד כסף על קבוצה קטנה כל כך. הרשימה שלנו משתנה בהתאם למצב. זו אינה החלטה פוליטית, אלא כלכלית".

טאואר רקורדס, הנחשבת לרשת חנויות התקליטים ומוצרי המוסיקה הגדולה בעולם, מתייחסת לאתר שלה, טאואר רקורדס.קום, המנוהל על ידי בוב קאופמן, כחנות הגדולה ביותר שלה וכאחד ממקורות ההכנסה המרכזיים. בחברת הד ארצי, זכיינית טאואר רקורדס בישראל, עדיין לא שמעו על ההחלטה שלא לשלוח מוצרים לישראל. טאואר רקורדס ישראל מפעילה אתר עצמאי ללקוחות המקומיים, שאינו תלוי באתר הבינלאומי של החברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by