בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט לא תשלב את התגיות החכמות בחלונות XP 

מיקרוסופט לא תשלב את התגיות החכמות בחלונות XP

 
 
מערכת דה-נט

החברה נכנעה ללחץ הציבורי ולאיום בתביעות משפטיות; השילוב בתוכנת אופיס XP ימשך; דובר החברה: יתכן שהתגיות ישולבו בעתיד בגרסאות מתקדמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט נכנעה ללחץ התקשורתי ולאיום במשפט נוסף, ואינה מתכוונת לספק את טכנולוגית התגיות החכמות, שעשויות לשנות את הרגלי הגלישה, בגרסה הסופית של מערכת ההפעלה חלונות XP שתופץ באוקטובר.
 
באמצעות התגיות החכמות, יכולה מיקרוסופט לחבר כל מילה באתר אינטרנט, גם אם אינה מסומנת כלינק לאתר אחר שנבחר על ידי החברה. כך לדוגמא, אם אדם קורא מאמר אודות טיולים ונסיעות, המילה "airline" יכולה לקשר אותו לחברת נסיעות שנבחרה בידי מיקרוסופט.

אף כי תכונת התגיות החכמות נכללת בגרסת אינטרנט אקספלורר 6 הכלולה במערכות הבטא המופצות בימים אלה, גרסת הדפדפן שתהיה חלק ממערכת ההפעלה הסופית לא תכלול את התכונה, אך מי שירצה יוכל להוריד אותה מהרשת.

במיקרוסופט מגמדים את העובדה שמדובר בכניעה ללחץ ולאיומים של משפט נוסף: "בשלב זה אנחנו לא מאמינים שהתוכנה תהיה מוכנה להפצה באוקטובר", אמר דובר מיקרוסופט, ג`ים קוליניאן.

קוליניאן הוסיף, כי מיקרוסופט קיבלה משוב חיצוני, שהיה אחד הגורמים שהביאו להחלטה הנוכחית. עם זאת הוא אינו שולל אפשרות שהתוכנה תוחזר בגרסאות מאוחרות יותר. קוליניאן הדגיש שהתגיות החכמות תשארנה בסביבת אופיס XP שמושקת בימים אלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by