בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שליש מעובדי מיזם האינטרנט 'מפה' פוטרו 

שליש מעובדי מיזם האינטרנט 'מפה' פוטרו

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ד

לדה נט נודע, כי הודעת הפיטורין נשלחה לעובדים במייל שהועבר גם לשאר עובדי החברה; מנהל הפיתוח העסקי: פיטרנו בצורה הגונה ואנושית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ההוצאה לאור "מפה", מפעילת אתר "מפה", המציע תכנים בנושאי פנאי ומסלולי הגעה ליעדים שונים בארץ, פיטרה לפני כשבוע שליש מכוח האדם של מיזם האינטרנט. מדובר ב-13 עובדים, שעסקו בעיקר בהזנת מאגרי המידע של תכני המיזם.
 
לדה נט נודע כי הודעת הפיטורין הועברה באמצעות אי מייל, שנשלח לכל עובדי החברה, תוך פגיעה בפרטיות העובדים שפוטרו. ב"מפה" לעומת זאת, הכחישו את העניין וטענו, כי הדרך בה פוטרו העובדים היתה הגונה ואנושית, ונעשתה בשיחה עם מנכ"ל החברה.

לשון הודעת הפיטורין היתה: "בצער אמיתי אני מודיע לך (שם העובד, ג.ג) שאנו נאלצים להיפרד ממך. היית חלק מהמשפחה, תרמת תרומה חשובה לחברה ולאתר, וצעד זה נעשה בכאב אמיתי ומתוך אילוץ בלתי נמנע".

מנהל הפיתוח העסקי של החברה, אורן חפץ: "פוטרו 13 עובדים, בעיקר מתחום התוכן. בתחילת הדרך היינו זקוקים לכוח אדם גדול כדי להזין את מאגרי המידע, אבל ברגע שהמיזם עלה לאוויר, כבר לא היינו צריכים עובדים שיתפעלו את מאגרי המידע".

החברה הוקמה לפני שמונה שנים ומיזם האינטרנט קרם עור וגידים לפני כשנה, על ידי האחים דני וויטק טרץ`, ומולי מלצר. אתר החברה עלה לרשת בחודש פברואר 2001. התכנים באתר הם מגוונים וניתן למצוא ב"מפה" מידע על למעלה מ-2,000 מקומות לינה, 3,000 מסעדות ו-300 מסלולי טיולים. גולת הכותרת של האתר הינה היכולת להציע לגולש מסלולי נסיעה והגעה לכל יעד מכל נקודה בארץ.

בחודשים הקרובים צפויה החברה להשיק את מסלול התשלום, בו יתבקשו גולשים לשלם 15 שקל לחודש כדי לצפות בתכנים מהאתר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by