בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאלם פונה לשוק הארגוני 

פאלם פונה לשוק הארגוני

 
 
גיל צ`פניק, מערכת דה

במאמץ לחזק את תדמיתה בשוק הארגוני דיווח מנכ"ל פאלם על שיתופי פעולה רבים בתחום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל חברת פאלם, קרל יאנקובסקי, נשא את אחד מנאומי הפתיחה בתערוכת פי.סי אקספו שנערכה השבוע בניו יורק. בנאומו פנה יאנקובסקי בעיקר לשוק הארגוני. לדבריו, על פי מחקר עצמאי שנערך לאחרונה, פאלם כבר די מבוססת במגזר זה.
 
על פי המחקר 56 אחוזים מ- 1000 החברות המובילות בארצות הברית (Fortune 1000) אימצו תקן למחשבי כף יד, וב- 85 אחוז מהמקרים מדובר במחשבי כף יד עם מערכת הפעלה של פאלם.

במהלך נאומו סיפר המנכ"ל על שורה של שיתופי פעולה והסכמים המיועדים לחזק עוד יותר את אחיזתה של פאלם בשוק החברות. אחד ההסכמים נערך עם אחת מחברות היעוץ הגדולות בארצות הברית, PricewaterhouseCoopers. החברה הסכימה לשווק את פתרונות המחשוב של פאלם ללקוחותיה, זאת כאמצעי להגדלת הרווחיות תוך הפיכת העובדים ליצרניים יותר.

הסכם שנחתם עם Extended Systems, קובע כי פאלם תמכור תחת המותג שלה, את שרתי החברה המאפשרים גישה ממכשירים ניידים שונים אל נתוני הארגון. פאלם עמדה לרכוש את Extended Systems לפני מספר חודשים, אך העסקה בוטלה בהסכמת שני הצדדים לאחר נפילת המניה של פאלם בבורסת הוול-סטריט. המנכ"ל של Extended אף הצטרף ליאנקובסקי במהלך הנאום וסיפר על "פיילוט" הנערך בבית חולים אמריקאי בו מאפשרים שרתי החברה לרופאים גישה לתוצאות מעבדה ורשומות רפואיות, באמצעות מכשירי פאלם.

הסכם נוסף בקנה מידה גדול נחתם ביום שלישי עם חברת פאנאסוניק לשיתוף פעולה במאמצי השיווק של תקן ה- SD לכרטיסי זיכרון ותקשורת בגודל של בול דואר. סדרת ה- m500 החדשה של פאלם כוללת חריץ המיועד לכרטיסים בתקן זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by