בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פצצת מרגמה נורתה הבוקר על נצרים 

פצצת מרגמה נורתה הבוקר על נצרים

 
 
חדשות נענע 

אין נפגעים. במשך הלילה נורו ברצועה עוד חמש פצצות מרגמה - גם הן ללא נפגעים. חמישה פלסטינים נפגעו, ככל הנראה כשהכינו פצצת מרגמה לשיגור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פצצת מרגמה נורתה הבוקר (שישי) לעבר ההתנחלות נצרים שבצפון הרצועה. איש לא נפגע, ולא נגרם כל נזק. במהלך הלילה נורו חמש פצצות מרגמה לעבר ההתנחלויות גדיד ונצר חזני שבגוש קטיף, בחלקה הדרומי של הרצועה. גם ירי זה לא גרם לנפגעים או לנזק.
 
חמישה פלסטינים נפצעו באורח קל עד קשה בעת שהכינו פצצות מרגמה נוספות לשיגור. מקורות פלסטינים מסרו כי החמישה נפצעו מירי שני פגזי טנק לעבר שכונה בעזה, אולם בדובר צה"ל מסרו כי לא ידוע להם על האירוע. ההערכה היא, כי אחת מפצצות המרגמה התפוצצה בקנה המרגמה, ופצעה את החמישה.

מעט מאוחר יותר, סמוך לשעה 11:00 בבוקר, נורתה אש פלסטינית לעבר ההתנחלות גן אור, גם היא בגוש קטיף. גם כאן לא היו נפגעים או נזק. חיילי צה"ל לא השיבו אש.
 

ובלילה: רימונים ברצועה, ירי בגדה

אמש, סמוך לחצות, הושלכו חמישה רימונים לעבר מוצב צה"ל בגבול ישראל-מצרים, סמוך לרפיח. איש לא נפגע, ולא נגרם נזק. חיילי צה"ל השיבו באש.

כשעה קודם לכן, ירו פלסטינים מהכפר סילת א-דאהר לעבר עמדת צה"ל בהתנחלות חומש, ועוד לפני כן ירו פלסטינים מהכפר ג`בה לעבר בסיס האימונים של הצנחנים "סנור". גם באירועים אלו לא היו נפגעים או נזק, וחיילי צה"ל השיבו באש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by