בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קורטני לאב מנעה הוצאת להיט חדש של נירוונה 
 
 
חדשות נענע 


אלמנתו של קוביין מצויה בעיצומו של סכסוך מכוער בבית המשפט עם חברי הלהקה ונראה כי היא מנסה להשתלט על המורשת והנכסים של נירוונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קורטני לאב, אלמנתו של סולן נירוונה קורט קוביין, הצליחה להשיג צו בית המשפט המונע מחברי הלהקה הנותרים לשחרר הקלטות שטרם פורסמו קודם לכן, ללא הסכמתה.

המתופף דייב גרול והבסיסט ריסט נובוסליק תכננו, בשיתוף עם חברת התקליטים יוניברסל מוזיק, להוציא תקליט אוסף של נירוונה הכולל קטעים שלא פורסמו בעבר, לרגל חגיגות עשר השנים ליציאת האלבון הראשון של הלהקה, באוקטובר הקרוב.
 
לאב הצליחה למנוע הכללה של קטעים אשר לא פורסמו בעבר ללא הסכמתה, ובייחוד את הכללתו של השיר
"You know you`re right", הנחשב להקלטה האחרונה של קוביין עם נירוונה. אנשי חברת התקליטים העריכו כי מדובר בפוטנציאל ללהיט גדול.

לאב מנסה לפרק את שותפותה עם חברי הלהקה על מנת להשיג זכויות שליטה בלעדיות על מורשת נירוונה.
היא טוענת כי בעלה המנוח לא אהב את חבריו ללהקה ותכנן לפרק אותה. החברים טוענים מצדם, שהיא מכפישה את זכרו של בעלה ופעמים רבות מוסרת פרטים מעוותים בראיונות על חייו ומותו.

חברי הלהקה טענו במסמכים המשפטיים שהגישו, כי לאב היא זרה מוחלטת להצלחת הלהקה ועתה היא מנסה למנוע מאנשי הלהקה לנצל באופן מסחרי את המוסיקה שהם עצמם יצרו. לטענתם, הם הפכו את לאב לשותפה מתוך רצון טוב וכבוד למת, אך מאז לאב ניצלה את נירוואנה לקידום הקריירה האישית שלה. בין ההאשמות שהטיחו נגדה, טענו כי לאב מנסה לפטר את הנהלת הלהקה ולהעסיק תחתיה את המנהל האישי שלה שהוא גם בן זוגה לחיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by