בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת קשה על פרס בישיבת הממשלה 
 
 
חדשות נענע 

זאבי: הפגישה סוללת את הדרך לפגישת בוש-ערפאת. לנדאו: פרס כבר הוכיח חוסר לויאליות בעבר. בן עמי: ברכה לבטלה. פרס דוחה את הביקורת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התיירות, רחבעם זאבי, עזב הבוקר את ישיבת הממשלה, במחאה על סירובו של ראש הממשלה לדון בפגישת פרס-ערפאת, שלשום בליסבון. "בשביל מה אנחנו באים לכאן", שאל זאבי את שרון, "כדי לקבל דיווח על מה שכתוב בעיתון או בשביל להשמיע את דעותינו ולהשפיע?".
 
לפני שעזב את הישיבה בזעם, אמר זאבי כי הוא תוהה אם ראש הממשלה הסכים לפגישה כזאת, הסוללת, לדבריו, את הדרך להזמנת ערפאת לבית הלבן. "את השמחה הקורנת מפניו של פרס בצילום בעת לחיצת ידו של ערפאת רואים גם בארצות הברית", אמר זאבי.
 

לנדאו: פרס כבר הוכיח חוסר לויאליות

גם השר לבטחון פנים, עוזי לנדאו, מתח ביקורת על הפגישה, ואמר כי היא מנוגדת למדיניות הממשלה, מסייעת לאינטרסים של ערפאת, ונותנת לו לגיטימציה להמשיך בטרור. בראיון לגלי צה"ל הוסיף לנדאו, כי על ראש הממשלה לזכור כיצד פעל בעבר פרס בחוסר לויאליות, כשהיה מספר שתיים בממשלת שמיר.

ביקורת על פרס נשמעה גם משמאל: חבר הכנסת שלמה בן-עמי (עבודה) אמר היום, כי לא היה כל טעם בפגישה: "גם אם יהיה הסדר ביניים, דבר שאני לא מאמין בו, ערפאת לא יקיים אותו, לכן זו ברכה לבטלה", דברי בן-עמי.
 
 

פרס דוחה את הביקורת

השר פרס, מצידו, הודף את הביקורת. פרס אמר הבוקר כי אין ממש בטענות, כאילו פגישתו עם ערפאת תאלץ את נשיא ארצות הברית, ג`ורג` בוש, להפסיק את החרם הבלתי-רשמי שמפעילה וושינגטון על ערפאת, ולהיפגש עמו.

בראיון לגלי צה"ל אמר פרס: "הממשל האמריקני לא העביר שום מסר שלפיו פגישה ביני לבין ערפאת, תאלץ את הנשיא בוש לערוך מפגש דומה". הוא הוסיף, כי בפגישתו עם ערפאת הוצגו ליו"ר הרשות עמדות ישראל - לראשונה מזה זמן רב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by