בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רושה עם שובו לירדן: אין שינוי בתפקידי 

רושה עם שובו לירדן: אין שינוי בתפקידי

 
 
חדשות נענע 

שלטונות הממלכה התירו לדובר החמאס לשוב לביתו בעמאן, אם יצהיר על פרישתו מפעילות בחמאס. רושה נענה מיד - אבל מיד עם שובו הודיע: אמשיך לשרת את העם הפלסטיני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דובר החמאס, איברהים רושה, שב אמש (שבת) לביתו בעמאן שבירדן. רושה הורשה לשוב לעמאן לאחר שנענה לקריאת שלטונות ירדן, לפיה יותר לו לחזור לירדן אם יודיע בפומבי כי יפסיק לפעול בשירות החמאס. עם זאת, מיד עם שובו הודיע רושה: "אין שינוי בתפקידי ובמקומי בחמאס כמו גם בשירות שאני מעניק לעם הפלסטיני".
 
שלטונות ירדן פרסמו ביום שישי הודעה רשמית, לפיה יהיו מוכנים להתיר לדובר החמאס, איברהים רושה, לשוב לתחומי המדינה, בתנאי שיצהיר בפומבי כי מעתה לא יפעל בשירות החמאס. בתזמון יוצא דופן, פורסמה כבר באותו יום בעיתוני ירדן הודעה מטעמו של רושה, בה הוא נענה לקריאת השלטונות הירדנים, ומתחייב כי יפרוש מפעילותו בארגון.

מקורות ערביים העריכו, כי ההסכם עשוי לסלול את הדרך חזרה גם לראשי החמאס הנוספים שגורשו מירדן לפני כשנה וחצי. בחמאס אומרים שחברי התנועה לא יוותרו על חברותם כפי שדרשה ממשלת ירדן, אך יקפיאו כל פעילות פוליטית בשטח הממלכה.

רושה, שגורש מירדן לקטאר לפני שנה וחצי, הגיע לפני שבועיים לנמל התעופה בעמאן, ושהה שם מאז, כיוון שלא הותר לו להיכנס לירדן. לאחר שבועיים הוא המריא לתאילנד, אבל בשבת, כאמור, שב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by