בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: הקבינט שקל התקפה טוטאלית על הרשות הפלסטינית 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה אמר כי הקבינט ערך הצבעה בנושא וההצעה נפלה; יו"ר האופוזיציה: שרון וערפאת משחקים במשחקי אליבי מסוכנים; ובינתיים, שר החוץ חשף כי ארה"ב העבירה מיליוני דולרים ללבנון ואיראן העבירה נשק לחיזבאללה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, חשף אחר הצהרים (שני) בישיבת סיעת `הליכוד`, כי הקבינט המדיני-בטחוני דן לפני ימים אחדים ביזומה התקפית כוללת, או כלשונו `טוטאלית` כנגד הרשות הפלסטינית. "היתה הצבעה בעניין וההחלטה שנתקבלה היא להמשיך במדיניות ההגנה האקטיבית", אמר שרון, שאף כינה את ערפאת במהלך הישיבה "אוסמה בן לאדן".
 

שריד: הכל יחוויר לעומת מה שיהיה

מעברו השני של המתרס, יו"ר האופוזיציה יוסי שריד, אומר היום כי הן שרון והן ערפאת עוסקים במשחקי אליבי מסוכנים, כלשונו, רק כדי להוכיח לאמריקנים שהצד השני הוא האשם באלימות. "לא לגילויי כוחנות אנו זקוקים עכשיו, אלא למחויבות רצינית של השניים לתהליך מדיני משמעותי", אמר שריד והוסיף כי "אם ימשיך המשחק הזה בימים הקרובים נגיע לפורענות קשה, עד שכל מה שהיה יחוויר לעומת מה שיהיה".

 

פרס: ההסלמה בצפון תמשיך

בתוך כך, שר החוץ שמעון פרס, חשף היום בישיבת סיעת `העבודה`, כי ארה"ב העבירה לאחרונה לממשלת לבנון עשרות מליוני דולרים וביקשה אף סיוע נוסף, אותו, הדגיש פרס, יש למנוע בכל דרך פוליטית אפשרית. עוד ציין שר החוץ, כי איראן העבירה לאחרונה לארגון החיזבאללה נשק דרך סוריה, וכי ההסלמה בגבול הצפון, לדעתו, צפויי להמשיך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by