בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עראפת: ישראל מנסה למחוץ את הפלסטינים 
 
 
חדשות  נענע

טוען כי הפלסטינים נענו לכל הדרישות שהועלו בפניהם. פרס: הפסקת האש במשבר חמור. המטבחון החליט: ממשיכים לעמוד מאחורי הבנות טנט ותוכנית מיטשל, אבל מדיניות החיסולים תורחב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר עראפת, תקף היום את ישראל, טען כי היא אינה עומדת בהתחייבויותיה וכי היא מעוניינת "למחוץ את הפלסטינים בכוח צבאי".
 
במסיבת עיתונאים בקהיר לאחר פגישתו עם מזכיר הליגה הערבית, עמרו מוסא. עראפת אמר עוד כי "הפלסטינים נענו לכל הדרישות הבינלאומיות, הערביות והאחרות, כדי להגיע לפתרון מהיר לבעיית האלימות. לכן הכרזנו על הפסקת האש שנכנסה לתוקפה ב-13 ביוני".

בתוך כך גורמים מדיניים בישראל מתחילים לדבר בגלוי על קריסתה של הפסקת האש, לאור אירועי הימים האחרונים. שר החוץ, שמעון פרס, אמר בישיבת וועדת החוץ והביטחון הבוקר כי הפסקת האש בין ישראל לפלסטינים נמצאת במשבר עמוק מאוד ויש לעשות הכל להצילה. "קטיעתה תביא ליותר דם וקורבנות משני הצדדים", אמר פרס. מנגד, תקף פרס את המתנגדים לפגישתו עם עראפת בסוף השבוע.

ראש הממשלה, אריאל שרון, כינס הבוקר לישיבה מיוחדת את ה"מטבחון", לדון באירועי הימים האחרונים.

בישיבה הוחלט שלא לזנוח את הבנות מסמך טנט, ולא להגיב בפעולה רחבת היקף; עם זאת, הוחלט להרחיב את מדיניות החיסולים, ולכלול בה גם גורמי טרור מדרג נמוך יותר. יצויין, כי אמש פרסם דובר מחלקת המדינה האמריקנית הודעה, לפיה הממשל מתנגד לחיסולים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by