בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון הציע לעבודה הליכה משותפת לבחירות 
 
 
חדשות נענע 

בן אליעזר חשף אמש: לו היו נערכות היום בחירות, היה הליכוד זוכה ב-50 מנדטים - בעוד העבודה היתה זוכה ב-19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, הציע אמש לחברי מפלגת העבודה לאחד כוחות בבחירות הבאות, כדי להיות רוב במליאת הכנסת - כך מדווח הבוקר העיתון ידיעות אחרונות.

מקורות במפלגת העבודה מסרו, כי שרון הציע התאחדות לגוש משותף לפני הבחירות הבאות; אולם ראש הממשלה, העושה כעת בביקור בגרמניה, הכחיש את הדברים, ואמר כי הצעתו היתה לממשלת אחדות גם בקדנציה הבאה.
 

סקר בן-אליעזר :50 מנדטים לליכוד, 19 לעבודה

שרון הוסיף כי אין כל הגיון שהליכוד, העומד להיות המפלגה הגדולה ביותר, יציע לעבודה ריצה משותפת.

אמש התריע שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, כי הפער בין שתי המפלגות הוא עצום: סקר שהציג בן אליעזר חשף, כי לו נערכו היום בחירות בישראל, היה הליכוד זוכה ב-50 מנדטים - בעוד מפלגת העבודה היתה זוכה רק ב-19.

"היום העם לא איתנו", אמר בן אליעזר; "כדאי לדעת את זה, וכדאי לשאול למה".
 

"חוש הומור נפלא"

הצעתו של שרון נועדה, ככל הנראה, למסמס את ייחודה של מפלגת העבודה, ולחזק בכך את מצבו של הליכוד, המאושש ממילא. בעבודה, לפיכך, קיבלו את ההצעה במבוכה ובתגובות צוננות: שר החוץ, שמעון פרס, אמר שלא היה קופץ למסקנות מוקדמות. "אנו הולכים יחד כל זמן שיש מטרות ויעדים משותפים", דברי פרס.

גם מזכ"ל המפלגה, ח"כ רענן כהן, אמר כי "עמדות שתי המפלגות שונות בתכלית". כהן הוסיף, כי "ראש הממשלה ידוע בחוש ההומור הנפלא שלו, וברור שגם אמירה זו נאמרה בבדיחות הדעת".

יושב ראש הסיעת בכנסת, ח"כ אפי אושעיה, אמר הבוקר כי בהצעה אין כל חדש, וכי "שרון אמר שהוא מהרהר ברעיון כבר מאז 1984".

גם בליכוד לא התלהבו מהרעיון: יו"ר הקואליציה, ח"כ זאב בוים (ליכוד), אמר כי ההצעה כלל אינה עומדת על הפרק: "על אף תהליך ההתמרכזות שחל בחברה הישראלית והשותפות בממשלת אחדות, לא ניתן להתעלם מהפער האידיאולוגי הקיים, והעמדות הבסיסיות השונות", דברי בוים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by