בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובות דואר אלקטרוני של נוטלי פרוזק נחשפו ברבים 

כתובות דואר אלקטרוני של נוטלי פרוזק נחשפו ברבים

 
 
שושנה פורבס, דה-נט

חברת התרופות "אלי לילי", יצרנית התרופה, פרסמה בטעות כתובות דואר של חולים שהגיעו במהרה גם לאינטרנט; דוברת החברה: אנחנו מתנצלים על התקלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת התרופות אלי-לילי (Eli Lilly), יצרנית התרופה הפופולרית נגד דיכאון, פרוזק, פרסמה בטעות, לפני כשבוע את כל כתובות הדואר האלקטרוני של חולים המשתמשים בשירות שנועד להזכיר להם לקחת את התרופה.
 
הוושינגטון פוסט, מדווח, כי התקלה אירעה ב- 27 ביוני, כשהודעת דואר אלקטרוני המכילה כתובות של למעלה מ- 600 איש הנוטלים פרוזק, נשלחה למנויי שירות התזכורות של החברה.

שירות התזכורות הוא שירות הקיים מזה שנתיים. התזכורת נעשית בדואר אלקטרוני אישי. אולם התזכורת של ה- 27 ביוני הכילה בטעות את כתובות הדואר של כל משתמשי השירות, שדלפה במהירות גם לאינטרנט.
בחברת התרופות טענו, כי פרסום שמות החולים האחרים נגרם בגלל בעיה טכנית. "אנחנו מתנצלים על התקלה, ועובדים על צעדים שימנעו תקלות כאלה בעתיד" אמרה דוברת החברה, לאורה מילר.

בתגובה למקרה, פנה הארגון זכויות האדם האמריקאי, לוועדת המסחר הפדרלית, בבקשה לבדוק האם החברה הפרה את הצהרות הפרטיות שלה, או חוקים פדרליים אחרים המגדירים שימוש במידע פרטי על לקוחות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by