בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
EMC מתנכלת לעובדיה 

EMC מתנכלת לעובדיה

 
 
חדשות נענע 

חברת אחסון המידע הגדולה בעולם מתקשה לתת לעובדים שעוזבים אותה לטובת חברות אחרות, ללכת הביתה בשלום; באחד המקרים שלחה החברה בלשים למקום העבודה החדש של עובדת שעזבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
EMC, החברה הגדולה בעולם לאחסון מידע, מתקשה לתת לעובדים שעוזבים אותה, ללכת בשלום. בשבועות האחרונים מדווחים עובדים, שביקשו לעזוב את EMC, ולעבור לחברות אחרות, כי החברה הגישה נגדם תלונות, הנוגעות להפרת הסכמי הסודיות שהם חתמו עם החברה.
 
אחת העובדות שנתקלה בהתנהגות המכוערת של EMC היתה, יוהאנה קרווסקה, מהנדסת תוכנה בכירה, שעברה לאחרונה לחברת Network Appliance . חברת EMC הוציאה נגדה צו פדרלי, ושלחה למקום עבודתה החדש, בלשים שחיטטו בדיסק הקשיח ובמחשב הנייד שלה, על מנת לבדוק שלא גנבה טכנולוגיה כלשהי מחברת EMC.

מקרה אחר שייך לאריק מן, איש מכירות בכיר ב-EMC. אחרי שהודיע כי הוא מתכוון להקים חברת סטארט-אפ בתחום האחסון, חברת EMC סירבה להפקיד 132,852 דולר בחשבונו ובנוסף הוציאה נגדו צו האוסר עליו לבצע את המעבר, בטענה שהפר את תנאי החוזה עליהם חתם עם EMC.

למרות הצעדים הקשים, בהם נוקטת EMC, יש לה סיבה טובות להתנהג בצורה פרנואידית. החברה פיתחה בחודש דצמבר האחרון את הפרוייקט שלה, "NetApp Killer" , עבורו היא שילמה 1.1 מיליארד דולר כשרכשה את חברת Data General בשנת 1999. גם התחרות הקשה עם חברת Network Appliance לא עושה לה טוב. היקף שוק האחסון של EMC מסתכם ב-4 מיליארד דולר.

דובר EMC, מרק פרדיקסון, הסביר את הצעדים, בהם נוקטת החברה: "אנו מעדיפים שלא להתחרות מול הטכנולוגיה שלנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by