בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית הדין הבינ"ל דורש הסגרה של פושעי מלחמה סרביים נוספים 
 
 
חדשות נענע 

רעייתו של ראדובן קאראדזיק המסתתר במזרח בוסניה, הכחישה כי בכוונת בעלה להסגיר את עצמו ולהעיד נגד מילושוביץ'; אשתו של 'הקצב מבלגרד' הורשתה לבקרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית הדין הבינלאומי בהאג דורש מהפרלמנט הסרבי בבוסניה להסגיר לידיו פושעי מלחמה נוספים ובראשם, ראדובן קאראדזיק ומפקדו ראטקו מלאדיק, המבוקשים בעוון פשעי מלחמה שבצעו בין השנים 1992ל- 1995 בסארייבו.
 
ככל הנראה מסתתרים קאראדזיק ומלאדיק במזרח בוסניה אשר בשליטה סרבית, יחד עם עוד כ- 20 איש.

אחת מסוכנויות הידיעות מסרה אמש כי קאראדזיק צפוי להסגיר את עצמו לידי בית הדין הבינלאומי ולהעיד נגד נשיא יוגוסלביה לשעבר, מילושוביץ`, תמורת הקלה בגזר דינו. רעייתו של קאראדזיק הכחישה היום (חמישי) כי קאראדזיק עומד להסגיר את עצמו ואמרה כי לא יעיד נגד מילושוביץ`.

על הסרבים בבוסניה מופעל לחץ כבד לעמוד מאחורי החוק שהעביר הפרלמנט הסרבי בבוסניה, המחייב אותו לשתף פעולה עם בית הדין הבינלאומי, בייחוד לאחר שסרביה הסגירה לידי בית הדין את נשיא יוגוסלביה לשעבר, מילושביץ`.

בתוך כך, האיחוד האירופי הודיע היום (חמישי), כי רעייתו של מילושביץ`, מירה מרקוביץ`, תוכל לקבל ויזה משלטונות הולנד ולנסוע להאג, זאת לאחר שהשבוע פורסם כי ביקור שכזה נמנע ממנה, כמו שאר בני משפחתו של מילושביץ` שהכניסה למדינות האיחוד נאסרה עליהם.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by