בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלגיה: תביעה נגד פלאפון בגין הפרת זכויות פטנט 

בלגיה: תביעה נגד פלאפון בגין הפרת זכויות פטנט

 
 
אסף ברגרפרוינד

בכתב התביעה נטען כי השירותים של שיחות טלפון משולמות מראש שחברת פלאפון מספקת למנוייה, בדמות כרטיסי MANGO ו-IZI, משתמשים בטכנולוגיה שפיתחה חברה בלגית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Pre-Paid Cards BVBA, חברה בלגית בעלת רישיון לשימוש בפטנט בתחום שיחות הטלפון שהתשלום עבורן מתבצע מראש, טוענת בכתב תביעה שהוגש אתמול (חמישי) לביהמ``ש המחוזי בת``א, כי חברת פלאפון מפירה ביודעין את זכויות הפטנט הרשום על שמה.
 

בכתב התביעה, שהוגש באמצעות עו"ד מתי ברזם ממשרד איתן פרל, לצר וכהן צדק, נטען כי השירותים של שיחות טלפון משולמות מראש שחברת פלאפון מספקת למנוייה, בדמות כרטיסי MANGO ו-IZI, משתמשים בטכנולוגיה שפיתחה החברה הבלגית המוגנת על ידי רישום הפטנט.

החברה הבלגית טענה בעבר בפני חברת פלאפון כי היא מפירה את זכויותיה, אך פלאפון טענה כי הפטנט חסר תוקף, ולאחר שנתבקשה על ידי החברה הבלגית לבסס את קביעתה, הגישה פלאפון בקשה לביטולו של הפטנט.

מכתב התביעה עולה כי שמואל פרומר, הבעלים של הפטנט, יזם בעבר הליך משפטי דומה נגד חברת סלקום, הליך שאותו נאלץ לבטל עקב חוסר יכולת כלכלית לנהלו.

בכתב התביעה נטען כי מעשיה של חברת פלאפון גרמו נזקים גדולים לתוכניותיה העסקיות של החברה הבלגית, שתכננה לתת רשיונות משנה לניצולו של הפטנט תמורת דמי תמלוגים סבירים.

לפיכך מבקשת החברה הבלגית לחייב את פלאפון בתשלום פיצויים בגין שימוש בפטנט ללא היתר, וכן לחייב את פלאפון להעביר לידיה דין וחשבון מפורט על הכנסותיה בגין השירותים של שיחות הטלפון ששולמו מראש, על מנת שניתן יהיה לקבוע את גובה הפיצויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by