בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נס טכנולוגיות תמחשב את לשכת ההוצאה לפועל 

נס טכנולוגיות תמחשב את לשכת ההוצאה לפועל

 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

החוזה כולל פיתוח ותחזוקת מערכת המחשוב ב- 25 לשכות ההוצאה לפועל לתקופה של שלוש שנים; העיסקה מוערכת במיליוני דולרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת נס טכנולוגיות תבצע פרוייקט מיקור חוץ (Outsourcing) בלשכות ההוצאה לפועל. החוזה שנחתם בין נס להנהלת בתי המשפט האחראית על לשכת ההוצאה לפועל, הוא חוזה המשך לאספקת שירותי מיקור חוץ, ללשכת ההוצאה לפועל, הכוללים את פיתוח מערך המחשוב ותחזוקתו לתקופה של שלוש שנים והוא נאמד במספר מליוני דולרים.
 
במסגרת ההסכם, תקבל נס טכנולוגיות אחריות כוללת על מערכת המחשוב ב- 25 לשכות ההוצאה לפועל הפרוסות ברחבי הארץ ובכלל זה, פיתוח תוכנה, טיפול במחשבים, תמיכה בתשתיות, ניהול המערכת והפעלת מרכז תמיכה ארצי לשירות עובדי ההוצאה לפועל. על מנת לשפר את רמת השירות למשתמשים, ירוכזו כל 27 מחשבי ההוצאה לפועל בחוות שרתים שתמוקם באתר Hosting של קבלן המשנה, קומפאק.

מנהלת שיווק ולקוחות אסטרטגיים (EVP) בנס טכנולוגיות, לאה אטד: "אחד המגזרים בהם אנו מתמחים הוא מתן שירותי IT למגזר הציבורי לאור הידע, המומחיות והניסיון שצברנו במתן שירותי מחשוב מקיפים למגזר זה. על לקוחותינו נמנים משרדי ממשלה רבים, רשות בתי המשפט, הכנסת, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ועוד. לאחרונה זכינו בפרוייקט אאוטסורסינג במשרד המשפטים בהיקף של כ 12 מיליון דולר".


לאחרונה הופעל פיילוט לגרסה חדשנית של המערכת בטכנולוגיית האינטרנט. בשלב ראשון תשמש המערכת החדשה את עובדי ההוצאה לפועל, אך בעתיד תיפתח המערכת לשימוש אוכלוסיית עורכי הדין, שיוכלו לעיין בתיקים, להזרים בקשות לעיקולי צד ג` והליכים אחרים ישירות ממשרדם. בתצורתה הסופית תעמוד המערכת לשרות הקהל הרחב, תוך יישום מנגנוני הגנה ואבטחת מידע מתאימים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by