בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסוף לפורנו במשרד 

הסוף לפורנו במשרד

 
 
אורן ליברמן, דה-נט

בשורה רעה לכל העובדים, שנהנו עד כה לצפות בתכנים פורנוגרפיים בזמן העבודה; חברת MessageLabs פיתחה שירות, החוסם קבלת תכנים פורנוגרפיים דרך הדואר האלקטרוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת MessageLabs השיקה השבוע שירות חדש, המיועד לספק לחברות מנגנון יעיל יותר לסריקת הדואר האלקטרוני הנכנס לחברה, מה שיאפשר חסימת תכנים פורנוגרפיים.
 
MessageLabs, המוכרת בשל היותה מספקת שירות דומה להגנה מפני וירוסים באי מייל, שיתפה פעולה עם חברת התוכנה "פירסט 4 אינטרנט" (First 4 Internet), על מנת לפתח טכנולוגיה, היכולה לזהות למעלה מ-95 אחוזים מהחומרים הפורנוגרפיים המופצים דרך הדואר האלקטרוני. בחברה מציינים כי מדובר באחוז גבוה במיוחד, זאת בהשוואה למוצרי החברות המתחרות בשוק, המספקים 70 אחוזים הצלחה בלבד.

הטכנולוגיה החדשה, נקראת "ניתוח הרכב הדמות" (The Image Composition Analysis), ויכולה לזהות פרצופים בתמונות וכן להבחין במבנה התמונה, בין עור אדם חשוף או מכוסה. השירות יכול אף לזהות בין תמונת ערום פורנוגרפית בוטה, לבין תצלום ערום אמנותי.

יש לציין כי פורנוגרפיה המופצת באי מייל היא מקור דאגה לחברות רבות ולעובדיהן. בעבר נודע על מקרים בהם האשימו עובדי החברה עובדים אחרים ואף את החברה עצמה בהטרדה מינית בשל חומר פורנוגרפי, שהגיע לתיבת האי מייל שלהם. כמו כן עובדים רבים פוטרו או ננזפו עקב הפצה וקבלה של תכנים אלו בשעות העבודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by