בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטנר נתבעת ב-18 מיליון שקל 

פרטנר נתבעת ב-18 מיליון שקל

 
 
TheNet


לטענת חברת "שאקו לנד", הפרה פרטנר הסכם הקובע כי היא תשווק באופן בלעדי את חבילות הסלולר של פרטנר, ללקוחות המחזיקים ברשותם מכשירים סלולריים מושאלים או מושכרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת שאקו לנד הגישה אתמול (ראשון) לבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעה בסך 18 מיליון שקל נגד חברת פרטנר תקשורת.

שאקו לנד, העוסקת בשיווק שירותי תקשורת סלולרית, טוענת כי פרטנר הפרה הסכם שנחתם ביניהן. על פי ההסכם, קיבלה שאקו לנד בלעדיות בשיווק חבילות סלולריות של פרטנר ללקוחות המחזיקים ברשותם מכשירים סלולריים מושאלים או מושכרים.
 

על פי כתב התביעה, שהוגש באמצעות עו"ד גבריאל ספרן, שאקו לנד חתמה עם פרטנר על הסכם בלעדיות למשך 5 שנים לשיווק חבילות תקשורת סלולרית ברשת אורנג`, ללקוחות שאינם מעוניינים לרכוש את המכשיר. מדובר בעיקר בחברות מסחריות ובמשרדי ממשלה, המעדיפים לשכור את הטלפונים על פני רכישתם. על פי ההסכם, קיבלה פרטנר אלפי לקוחות חדשים, לקוחות של שאקו לנד שקודם לכן קיבלו שירותי תקשורת סלולרית מרשת פלאפון.

לטענת שאקו לנד, למרות שהיא קיימה את המוטל עליה על פי ההסכם, התגלה לה כי פרטנר הפרה את התחייבויותיה.

לטענתה, למרות האיסור בהסכם על פרטנר לשווק בעצמה חבילות תקשורת למרבית הלקוחות העסקיים והמוסדיים בישראל, החלה פרטנר לפנות ישירות לאותם גופים.

בכך, טוענת שאקו לנד, חיסלה פרטנר לחלוטין את שוק היעד שלה. שאקו לנד מעריכה את הנזקים שנגרמו לה כתוצאה מפעולות פרטנר בסכום של כ-130 מיליון שקל.

ואולם לאור הצורך בתשלום אגרת בית משפט הנגזרת מסכום התביעה, החליטה שאקו לנד לתבוע 18 מיליון שקל. עדיין לא הוגש כתב הגנה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by