בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שורה של מעצרים והרשעות במעשי אונס 

שורה של מעצרים והרשעות במעשי אונס

 
 
חדשות נענע 

דורון רוזוליו אנס את חברתו בגיל 14 ושלוש שנים לאחר מכן; נעצרו שומר במוסד לחוסים בחשד שאנס אשה במוסד ותושב רמלה שביצע מעשה מגונה בקטינה; 12 שנות מאסר נגזרו על אנס מב"ש; אב בן 55 הואשם באונס בתו בת ה- 15

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דורון רוזוליו, תושב הרצליה בן 22, הורשע היום (שני) באונס כפול של קטינה. רוזוליו פגש את הצעירה לראשונה לפני חמש שנים, כשהייתה בת 14ואנס אותה באיומי סכין.

הקטינה לא התלוננה במשטרה ולאחר שלוש שנים נאנסה על ידי רוזליו פעם נוספת.

במהלך המשפט איים אביו של רוזוליו על הנאנסת לבל תעיד, ונידון בשל כך לחצי שנת מאסר. גזר דינו של רוזוליו יינתן במועד אחר.
 

הבת בת ה- 15 נאלצה לעבור הפלה

בתוך כך, בית המשפט המחוזי בבאר-שבע גזר בצהריים 12 שנות מאסר בפועל על מקס שריקי (45), שהורשע בנסיון לאנוס טרמפיסטיות, כשבאחד המקרים ביצע את המעשה כשהיה נהגו האישי של הרב יהודה דרעי, רבה הראשי של באר-שבע.

כמו כן, נעצר היום תושב רמלה בן 45 החשוד בביצוע מעשה מגונה בבת .13 מחקירת המשטרה עולה, כי החשוד נהג להזמין את הילדה לביתו, שם ביצע בה מעשים מגונים; הוא הודה במרבית האשמות המיוחסות לו.

כמו כן נעצר שומר במוסד לחוסים בגליל המערבי, תושב הכפר ג`ת, בחשד שאנס אשה בת 30 השוהה במוסד; המשטרה תבקש להאריך את מעצרו. החשוד מכחיש כי קיים מגע כלשהו עם המתלוננת החוסה במוסד.

ואם כל אלו לא אמורים להדליק איזשהי נורה אדומה אצל מישהו בששלטון, אז היום גם הואשם תושב ירושלים בן 55 כי אנס את בתו בת ה-15 שאף הרתה לו ונאלצה לעבור בשבוע שעבר הפלה.

חוץ מזה, בית הדין הצבאי בחיפה גזר היום 6 חודשי מאסר בפועל, מתוכם שניים בכלא וארבעה בעבודות שירות על רס"ן במיל` ד"ר מרדכי וינברגר, שהורשע בביצוע מעשה מגונה באחד החיילים בו טיפל; דרגתו של וינברגר הורדה לטוראי והוא נדרש לשלם פיצויים בסך 6,400 ש"ח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by