בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב תומכת בפרסום הקלטת ללא צנזור 

ארה"ב תומכת בפרסום הקלטת ללא צנזור

 
 
חדשות נענע 

תומכת בבקשת ישראל לקבל את בישיבת מועצת הבטחון של האו"ם תמכה בדרישת ישראל להעברת הקלטת לידיה; מזכ"ל האו"ם הודיע לשרון כי יאפשר לנציגי ישראל לצפות בה בלבד ולאחר עריכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב תומכת בדרישת ישראל לקבל לידיה את הקלטת הלא מצונזרת. סגן השגריר האמריקני לאו"ם, קמרון יום, אמר הערב (שלישי) בישיבה של מועצת הביטחון כי ארה"ב סבורה שיש לפרסם את הקלטת בציבור.

מועצת הביטחון לא קיבלה היום החלטה בעניין, אולם חברים במועצה מתחו ביקורת על תפקוד האו"ם בפרשה. האו"ם מקשיח את עמדתו לגבי הקלטת שצילמו חיילי יוניפי"ל לאחר חטיפת חיילי צה"ל בגזרת הר דב.

מזכ"ל האו"ם קופי ענאן אמר בשיחת טלפון לראש הממשלה, אריאל שרון, כי ישראל לא תקבל לידיה את הקלטת וכי נציגי ישראל יורשו לצפות רק בגרסה הערוכה בנוכחות נציגי האו"ם. הצפייה תתקיים במקום שיוסכם על ידי הצדדים.
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, התקשר אמש (שני)
למזכ"ל האו"ם, קופי אנאן, ותבע ממנו להעביר לידי ישראל כל חומר היכול לסייע באיתור החיילים החטופים.

גם שר הביטחון, בנימין בן-אליעזר, שב ודרש הבוקר מהאו"ם להעביר את הקלטת לידי ישראל. "לא נסתפק בצפייה בקלטת במשרדי האו"ם", אמר בן-אליעזר בראיון לגלי צה"ל, "אנו דורשים שהיא תועבר לישראל".

בן אליעזר הוסיף, כי אנשי האו"ם בגזרת הר דב משתפים פעולה בשתיקה עם אנשי החיזבאללה "האו"ם חי תחת שרביטו המאיים של אירגון החיזבאללה, וזה פשוט לא תקין", אמר בן אליעזר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by