בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יבמ וקומסופט מקימות מרכז תמיכה למשתמשי לינוקס 

יבמ וקומסופט מקימות מרכז תמיכה למשתמשי לינוקס

 
 
מערכת דה-נט

מרכז התמיכה ימוקם בת"א ויעסיק כ-15 אנשי תמיכה מיבמ ומקומסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החברות יבמ ישראל וקומסופט (מקבוצת פורמולה) מקימות מרכז תמיכה ותפעול למערכות המבוססות על מערכת ההפעלה החופשית לינוקס.

מרכז התמיכה ישווק את שירותיו לארגונים במחיר שייקבע על פי פי מספר התחנות שעליהן תותקן לינוקס, אשר ינוע בין כמה מאות דולרים לכמה עשרות אלפי דולרים בשנה.

ביבמ ובקומסופט מאמינים כי כבר בשנה הראשונה יכניס המרכז מאות אלפי דולרים.
 
מערכת ההפעלה לינוקס, המזוהה עם דמות הפינגווין העגלגל, פותחה באינטרנט על ידי מתנדבים בעשר השנים האחרונות וניתנת להורדה בחינם באינטרנט.

השימוש במערכת, שהחל בעולם המקצועי-אקדמי, התרחב באחרונה גם לתחומים העסקיים והמסחריים, וחברות רבות נוהגות להריץ את אתרי האינטרנט שלהן על שרתים שבהם מותקנת מערכת ההפעלה לינוקס. זאת, בשל היציבות הגבוהה היחסית שלה, יכולת תמיכה במספר בלתי מוגבל של משתמשים, יכולות אבטחה מתקדמות ועוד.

התבססות על מערכת הפעלה בעלת קוד מקור חופשי ופתוח מפחיתה את עלות הרכישה של יישומים רבים ומאפשרת לארגונים ליהנות ממאמצי פיתוח ושיפור מתמשכים, שאותם מבצעים מפתחים רבים ברחבי העולם.

הקמת מרכז התמיכה הישראלי משתלבת בצעד אסטרטגי כלל-עולמי של יבמ, המריצה את מערכת לינוקס על פלטפורמות החומרה שלה ומרחיבה את פיתוחם של יישומים לסביבה זו; בשנה שעברה הודיעה כי תשקיע מיליארד דולר בפיתוח פתרונות תומכי לינוקס.

כיום תומכים כל השרתים של יבמ - החל בשרתי PC, דרך שרתי ביניים וכלה בשרתים מרכזיים - במערכת ההפעלה לינוקס. מרכז התמיכה יפעל מבית יבמ בתל אביב ויעסיק כ-15 אנשי תמיכה מיבמ ומקומסופט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by