בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלקום תשלם ללקוחותיה 7.1 מיליון שקל 

סלקום תשלם ללקוחותיה 7.1 מיליון שקל

 
 
מערכת דה-נט

כך נקבע במסגרת הסכם פשרה, זאת לאחר שסלקום העלתה את התעריפים ששילמו מנוייה עבור קבלת השירותים, בניגוד להוראות הרישיון המסדיר את פעילותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ציפורה ברון, אישרה אתמול (שני) תביעה ייצוגית שהוגשה נגד חברת סלקום. אישור התביעה נעשה במסגרת הסדר פשרה, שאליו הגיעו מגישי התובענה עם חברת סלקום, ולפיו תשלם סלקום ללקוחותיה פיצויים בשיעור של 7.1 מיליון שקל. מסכום זה יופחתו שכר הטירחה בסך 640 אלף שקל וסכום נוסף של כ-600 אלף שקל שיועבר לחיים קרן, שבשמו הוגשה התובענה הייצוגית.
 
בתובענה הייצוגית נטען, כי חברת סלקום העלתה את התעריפים ששילמו מנוייה עבור קבלת השירותים, וזאת בניגוד להוראות הרישיון המסדיר את פעילותה. בהסכם הפשרה התחייבה סלקום לפצות את כל מנוייה, למעט מנויי מסלול טוקמן. המדובר בכ-2.3 מיליון מנויים, שכל אחד מהם יזכה לפיצוי של כ-2.5 שקלים. ההתחייבות חלה הן על מנויים שעזבו את החברה והן על מנויים בהווה.

מנגנון חלוקת הכספים שהוסכם בין הצדדים קובע כי לאחר שמנויים שעזבו את סלקום יממשו את זכותם לקבלת הפיצוי, תחולק היתרה שתיוותר בין המנויים בהווה בדרך של זיכוי חשבונותיהם החודשיים.

מהסכם הפשרה עולה, כי הסכומים שקיבל התובע הייצוגי בתיק ועורכי דינו, המסתכמים בכ-1.2 מיליון שקל, נובעים בין השאר מהטרחה המרובה שהשקיעו בתיק, הן במסגרת הדיונים המשפטיים והן בפגישות שהביאו בסופו של דבר לחתימתו של הסדר הפשרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by