בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קומברס הישראלית איבדה הלילה כשליש משווייה 

קומברס הישראלית איבדה הלילה כשליש משווייה

 
 
חדשות נענע

מדובר בכ-2 מיליארד דולרים. הדבר בא בעקבות אזהרת רווח שנתנה אתמול בצהריים ובה נאמר כי ההכנסות ברבעון השני יהיו נמוכות ב-%6.5 מהתחזיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מניית חברת ההי-טק הישראלית `קומברס טכנולוגיות` איבדה הלילה (רביעי) 34 אחוזים מערכה, ובכך השלימה נפילה של קרוב ל-50 אחוזים בתוך שלושה ימים.
 
זוהי הפעם הראשונה בה מניה ישראלית מרכזת את היקף המסחר הגדול ביותר בוול סטריט.

הנפילה באה לאחר שבצהריים פירסמה החברה, הנסחרת בבורסת הנאסד"ק, אזהרת רווח ראשונה בתולדותיה, בה הודיעה כי רווחיה ברבעון השני יהיו נמוכים ב-35 אחוזים מהתחזיות המוקדמות.

מניית החברה נפלה בשני ימי המסחר האחרונים ביותר מ-%20 על רקע ההערכות בשוק, כי לא תעמוד בתחזיות לרבעון, על אף הרגעות מאנליסטים המסקרים את המניה.

קומברס צופה עתה כי ההכנסות ברבעון השני יסכתמו ב-345 מיליון דולר, %6.5 למטה מההערכה הקודמת להכנסות בהיקף של 369 מיליון דולר.

הבשורה הקשה באמת היא בשורת הרווח - החברה צופה כי הרווח למניה ברבעון יסתכם ב-28 סנט למניה, %35 מתחת להערכה המוקדמת לרווח של 43 סנט למניה.

הרווח למניה אינו כולל הוצאה בהיקף של 9 מיליון דולר הקשורה בפיטורי העובדים ומחיקת מלאי בהיקף של 15 מיליון דולר.

קומברס מנמיכה גם את התחזיות עבור הרבעון השלישי והרביעי וכן את התחזיות לשנה כולה.

ההכנסות בשני הרבעונים הבאים ירדו עוד יותר, בהשוואה לרבעון השני. בקומברס מעריכים כי, ההכנסות ברבעון השלישי יסתכמו ב-330 מיליון דולר, וכי ההכנסות ברבעון הרביעי יסתכמו ב-340 מיליון דולר. התחזיות לרבעון השלישי היו להכנסות בהיקף של 387 מיליון דולר.

גם הרווח ברבעונים הבאים יתכווץ. מתחזית לרווח של 45 סנט למניה ברבעון השלישי לרווח של 20 סנט למניה. ברבעון הרביעי החברה מצפה לרווח של 23 סנט למניה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by