בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלח לגייטס ויאגרה וקיבל עבודות שירות 

שלח לגייטס ויאגרה וקיבל עבודות שירות

 
 
אורן ליברמן, דה-נט

בית המשפט החליט להקל בעונשו של הנער שגנב את פרטי כרטיס האשראי של גייטס ושלח לו את הגלולה, בגלל בעיות נפשיות; בנוסף נמצא הנער אשם ב-10 עבירות מחשב נוספות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עונש של עבודות שירות למשך שלוש שנים, נגזרו השבוע על רפאל גריי, נער בריטי בן 19, שהודה, כי גנב את פרטי כרטיס האשראי של ביל גייטס ועשה בהם שימוש על מנת לשלוח לו כדורי ויאגרה, העונש הקל יחסית נגזר על הנער שהודה במספר עבירות מחשב נוספות שביצע, לאחר שההגנה הצליחה להוכיח שהנער לוקה בנפשו.
 
גריי שביצע את העבירות המיוחסות לו לפני כשנה, הודה במהלך המשפט בעבירות המיוחסות לו, ואף ביקש מבית המשפט לגזור עליו עונש מאסר. אולם השופט החליט להסתפק בשליחת הנער לעבודות שירות בקהילה לשלוש השנים הבאות. כמו כן החליט השופט לשלוח אותו לטיפול בליקויים הנפשיים שנתגלו אצלו.

החלטת השופט התקבלה לאחר שההגנה דיווחה לו על כך שגריי סובל מדימוי עצמי נמוך מאז היותו ילד, דבר אשר הביא למעשים הפליליים באינטרנט בגינם הורשע בסופו של דבר. כמו כן הביאו עורכי דינו של הנאשם, עדות רפואית לכך שהנער נפגע בראשו לפני 4שנים ומאז חלה החמרה במצבו.

נוסף לכדורי הוויאגרה ששלח לביל גייטס, תקף גריי אתרי אינטרנט ופרסם את פרטי כרטיסי האשראי של אלפי אנשים ברשת, על מנת להדגים את אבטחתם הגרועה של האתרים. בתום המשפט הביע גריי צער וחרטה על הדרך בה נקט, אך לא על מעשיו, "הייתי עושה זאת שוב רק הפעם בדרכים חוקיות", אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by