בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדור החדש של צ'קפוינט 

הדור החדש של צ'קפוינט

 
 
חדשות נענע 

ה-New Generation מספק מפה גרפית חזותית לניתוח ולניהול אבטחת האינטרנט של חברות; בנוסף תשתית הניהול של המוצר מאפשרת לדרג את האבטחה ולהחילה על אלפי אתרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צ`ק פוינט טכנולוגיות תוכנה, המובילה העולמית באבטחת אינטרנט, הכריזה אתמול (שלישי) על תחילת האספקה של ה- NEXT GENERATION (NG ), המספק אבטחת אינטרנט מתקדמת ופתרונות VPN (Virtule Prive Network).
 
ה- NG של צ`ק פוינט הוכר כפתרון הראשי לאבטחת אינטרנט והותאם לשירותים ולפלטפורמות של חברת Deloitte & Touche ולספקי פלטפורמות חומרה מובילים בעולם: קומפאק, י.ב.מ, נוקיה ו-Sun Microsystems .

ל- NG של צ`ק פוינט שתי תכונות עיקריות: לוח פיקוד אבטחה, שמספק מפה גרפית חזותית לניתוח ולניהול אבטחת האינטרנט של החברה ותשתית ניהול, המאפשרת לדרג את האבטחה ולהחילה על אלפי אתרים, תוך ניהול מרכזי מלא של אבטחת התוכנה והרשיונות וכן של מדיניות האבטחה;

יושב ראש ומנכ"ל צ`ק פוינט טכנולוגיות תוכנה, גיל שויד: "אנו גאים מאד בעובדה שצ`ק פוינט היא התשתית המקיפה היחידה לאבטחת אינטרנט שהיא פתוחה, משולבת וניתנת כולה לניהול מרכזי בכל היצע הפלטפורמות, החל ממשרדים קטנים ועד למרכזי הנתונים הגדולים ביותר.

ה- NG של צ`ק פוינט, המסופק על פלטפורמות חומרה מובילות בתעשייה, החל מ- Unix Solaris, Linux, חלונות 2000 וחלונות NT ועד למערכות חומרה קנייניות, מעניק ללקוחותינו את פתרונות אבטחת האינטרנט הטובים מסוגם, לטיפול באתגרים החיוניים ביותר הנצבים בפני הפועלים בתחום ה- e-business היום ובעתיד".

ה- NG של צ`ק פוינט זמין ללקוחות חדשים וללקוחות קיימים המחזיקים במנויי תוכנה. הוא יהיה מוצע על חלונות NT, חלונות 2000, סביבת התפעול Sun Solaris ומערכת ההפעלה Linux, וכן על מכשירים לחברת נוקיה, קומפאק, Intrusion.com, ואחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by